Kutsu sõpru osalema ja võida vingeid auhindu!

1 SÕBER

E-raamat

Kui sinu kaudu liitub 1 sõber, saad kohe kingituseks 30-leheküljelise e-raamatu “Kuidas kirjutada veenvaid müügitekste?”

Väärtus 79 eurot

3 SÕPRA

Meiliturunduse koolitus

Kutsudes veel 3 sõpra, saad lisaks e-raamatule kingiks kahetunnise meiliturunduse koolituse.

Väärtus kokku 129 eurot

5 SÕPRA

veebitekstide kirjutamise ja SEO koolitused

Kui sinu kaudu ühineb 5 sõpra, saad omale lisaks eelnevale SEO koolitused mugavas e-keskkonnas.

Väärtus kokku 179 eurot

10 sõpra

Copywritingu kursuse parimad palad

Kui sinu kaudu liitub 10 sõpra, saad omale kõik eelneva + copywritingu ehk tekstide kirjutamise kursuse parimad palad.

Väärtus 349 eurot

15 SÕPRA

Eluaegne litsents tasulisele tõlkepluginale

Kui sinu kaudu liitub 15 sõpra,  saad lisaks eelnevale kingituseks veebilehe tõlkimise plugina eluaegse litsentsi.

Väärtus kokku  470 eurot

20 SÕPRA

terve komplekti WordPressi parimaid tasulisi tööriistu,

Kui liitub 20 sõpra, siis kingime sulle terve komplekti WordPressi parimaid tasulisi tööriistu, mis annab võimaluse kodulehte piiranguteta ehitada!

Väärtus kokku 849 eurot

30 SÕPRA

kõik eelneva + tasuta 1 tund konsultatsiooni

Kui liitub 30 sõpra, saad endale kõik eelneva + tasuta 1 tund konsultatsiooni

Väärtus kokku 920 eurot

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks
"Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu olid jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema. Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale täiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha."
Aili Pai
Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏 Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂
Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht/e-pood luua. Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”
Elina Jürisaar
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Mulle meeldib paindlikkus, et koolitus on jaotatud eraldi video- ja zoomi koolitusteks ning üksteise motiveerimine, julgustamine ja head nõuanded. Iga uue väljakutsega on kõik muutunud paremaks ja selgemaks. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
“Vanale lehele uus ehitada on omaette väljakutse. Õppisin järjepidevust. Seda, et alustada ei saa kuskilt keskelt arvates, et eelnevat ma juba tean. Ei teadnud. Videojuhendite järelvaatamise võimalus aitas kordi ja kordi tagasi kerida ja oma probleem lahendada. Õppisin palju ja mõistsin kui vähe ma oskan. Kindlasti osalen ka järgmisel väljakutsel ja soovitan soojalt ka teistele. Aitäh Marika Juusu!"
Mari-Liis Makus
“Mina osalesin väljakutsel teist korda. Esimesel korral süsteemidest midagi väga aru ei saanud ja sain lehe püsti livide järelevaatamistest. Sellel korral on pilt juba palju selgem, kust mida ja kuidas muuta saab. Kasu, mida väljakutsetest olen saanud on see, et ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu
Shopping Cart
Scroll to Top