fbpx

Võida VIP pääse, jaga väljakutset Facebookis!

Kas soovid, et sinu ümber oleks rohkem inimesi, kes koos sinuga soovivad edasi areneda, ei karda õppida uusi asju ja on valmis oma unistusi ellu viima?

Kutsu oma sõpru väljakutsest osa võtma!

Sul on võimalus võita VIP pääse.
Loosime välja kaks VIP pääset 😊 võiduvõimalus on suur ja osalemine on lihtne.

✅ Jaga tasuta väljakutset Facebookis. Sinu tuttavad ja sõbrad on tänulikud,  et sa neile sellest võimalusest teada annad.

Tutvu VIP paketiga SIIN

Oktoobri VIP pääse kodulehe tegemise väljakutsele

VIP-pilet on inimesele, kes soovib väljakutsest maksimumi võtta. Pileti ostnutele rakenduvad erilisemad boonused, mida tasuta osalejale ei rakendu.

VIP piletid on saadaval piiratud koguses, kuni 35 kohta!

VIP boonused

Õhtused praktilised töötoad

17., 19. ja 20. oktoober kell 19.00 õhtused, ainult vippidele mõeldud, praktilised töötoad. Näitame asjad ette ning võtame 20-30 minutit isetegemiseks. Vastame tekkinud küsimustele ja aitame sind suurematest takistustest üle saada!

Boonuskoolitused e-keskkonnas

E-maili turundus ja selle sidumine oma WordPressi lehega (Smaily ja Mailerlite), SEO, veebilehe tõlkimine jpm. Samuti leiad sealt ka veebilehe ehitamise Elementor PROga. Kokku hea mitu tundi väärt materjali mugavas e-keskkonnas. Leia kiiresti vajalik, tee järgi – tehtud!

Koolituste ja materjalide järelvaatamine kuni aasta lõpuni

Vippidele pakendame kogu materjali mugavasse e-keskkonda. Lisame videotele ajatelje, nii leiad kiiresti üles vajaliku teema. Õpi omas tempos ja seda mida parasjagu vaja! Sa ei pea kulutama tunde YouTube`s tuhlamisele või veebis surfamisele. 

Elementor PRO aastane litsents

Elementor on üks populaarsemaid veebiehituse tööriistu. Tänu PRO-le saad ehitada lehte piiranguteta.  Elementor PRO aastase litsents maksab muidu 49 €, aga vippidele on see tasuta!

Copywritingu e-raamat

Kingituseks 30-leheküljeline e-raamat “Kuidas kirjutada veenvaid müügitekste”. Rakendades raamatus olevaid teadmisi, saad kasvatada oma käivet ja müügitulemusi

WP Rocket aastane litsents

WP Rocket teeb su veebilehe kiireks, mis on oluline nii veebilehe külastajate jaoks, kui ka Google otsingus paremini väljatulekuks.  Seadistamine on lihtne ja jõukohane, vajalikud juhendid leiad vippidele mõeldud e-keskkonnast.  WP Rocket litsents maksab muidu 49 eurot aastas, aga vippidele on see terveks aastaks tasuta!

Tasuta pluginate loetelu

Kingituseks tasuta pluginate loetelu, millega oma veebilehte piiranguteta ehitada.

Paketi koguväärtus  526 eurot

87.00

SOODUSHIND KEHTIB kuni 18. oktoober (k.a.)