Kuidas ise koduleht teha ja see turunduslikult tööle panna?

Tasuta juhendid

Tee endale ise koduleht ja pane see enda heaks tööle. Nii ei pea enam kunagi maksma suuri summasid kellelegi, kes pakub ainult ajutisi tulemusi. Samuti ei pea Sa muretsema, kuidas uute toodete ja teenustega klientideni jõuda. Usu, keegi teine ei turundaks Sinu ettevõtet kirglikumalt, kui Sina ise! See on Sinu võimalus!

Tee ise koduleht! See on lihtne ja lõbus…

Olen turunduse – ja müügivaldkonnas tegutsenud rohkem kui 15 aastat. Turundajana töötades loen enda puhul kõige olulisemaks oskuseks kodulehtede tegemise oskuse. Nii lihtne on enda turundusideed visualiseerida, ilma et peaksid kulutama tunde ja päevi, et teenusepakkujale selgeks teha, millist veebilehte sa täpselt tahad 😊

Avastasin peaaegu 10 aastat tagasi, et kodulehte tehes ei pea oskama koodi või olema superhüperoskustega arvutispetsialist. Kasutades valmistehtud kujundusi võid kodulehe valmis teha ühe päevaga. Tagantjärgi mõtlen, et oleks olnud tore, kui keegi kümme aastat tagasi oleks mind juhendanud. Sel juhul poleks kulunud nii palju tunde asjade peale, mis on tegelikult väga lihtsad.

Aeg on edasi läinud. Praegu on kodulehtede tegemine veelgi kergem, kui varem. Valmistehtud lahendusi on internet täis. Ometi, kui pead päris nullist alustama ning puudub hea manuaal, võid pisiasjadesse takerdudes innukuse kaotada . Näitan sulle kiirteed kodulehe tegemisel, nii et Sa ei pea enda väärtuslikke tunde kulutama detailidele, millesse mina aastaid tagasi takerdusin.

Jagan koolitustel aastate jooksul kogutud nippe, kuidas kodulehelt turunduslikult tööle panna. Koduleht võib olla Sinu parim müügimees, kes iga kuu palka ei küsi, aga teeb ära mitme inimese töö. 

Kas soovid teada, kuidas endale kerge vaevaga koduleht teha?
Või kuidas koduleht enda jaoks turunduslikult tööle panna? 😊

Miks ma tahan sind aidata? 

Olen katsetanud palju ettevõtmisi, ebaõnnestunud ja õnnestunud ning seeläbi enda nahal kogenud, mis vahe on halval ja heal turundusel. Tean, mida tähendab ahastus ja alalõpmata vaevavad küsimused. Kuidas jõuda enda sihtrühmani või leida rohkem ostjaid? Kuidas olla kindel, et iga sent, mille kulutad reklaamile, ka toob õigel ajal tulu?

Seepärast jagan Sinuga enda kogemusi ja näitan, kui lihtne on kodulehtede tegemine 👍

Saame tuttavaks!

turundus- ja müügikogemus rohkem kui 15 aastat

Olen töötanud turunduse-ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat ning olen eriti tänulik keerulisele ajale, kus mul tuli nulleelarvega turundada eri tooteid ja teenuseid, mida soovisin ettevõtjana müüa. See oli aeg, mil hakkasin hoolega õppima, kuidas tulemuslikult turundada, sest oma nahk oli mängus. Tean, mida tähendab turundada piiratud eelarvega, kui iga sent on arvel!

Turundusvaldkond muutub pidevalt, seega õpin ja täiendan end kogu aeg.  Olen väga huvitatud sellest, mida võib oskusliku turunduse abil saavutada!  

(372) 5856 6702

marika@prouaekspert.ee