fbpx

3 põhjust, miks tasub kodulehtede tegemine ära õppida

Kas sa teadsid, et tänapäeval on ilma programmeerimise oskuseta võimalik luua kodulehti, veebipoode ja portfooliolehti? Kasutades õigeid tööriistu võid uue kodulehe valmis teha mõne päevaga. 

Toon sinuni kolm olulist põhjust, miks tasub kodulehtede tegemine ise ära õppida. 

1. Saad alustada asukohavaba äri ja unistuste elustiili.

Internetti kasutab ligi 5 miljardit inimest. See on suurim turuplats, kus olla saad. Tänu kodulehtede tegemise oskusele jõuad rohkemate inimesteni ja avad uksed uutele võimalustele. 

Kujuta ette, et sa ei pea enam sõltuma mitte kellestki.

Saad olla vaba. Sa ei pea enam sõltuma tööandjast, tujukast ülemusest või elukaaslasest, kes sinusse ei usu. Võid teha seda, mida armastad. 

Sa ei sõltu enam kindlatest kellaaegadest, millal pead kammitud ja hoolitsetud välja nägema.

Võid tööd teha öösel kell kolm või päeval kell kaks, seljas puuvillane pidžaama. 

Sa ei pea tundigi veetma koos inimestega, kes ei oska sind hinnata, väsitavad sind negatiivse energiaga ega usu sinusse. 

Oled kahekesi enda sülearvutiga seal, kus iganes on sul hea olla, kas mereääres, nautides looduse ilu, või hubases maamajas. 

Saad lõplikult unustada need tüütud liiklusummikud ja närvidele käivad telefonikõned, mis tuletavad pidevalt meelde, et oled jälle hilinenud „olulisele“ koosolekule. 

Saad hakata iseenda, oma aja ja asukoha peremeheks.

2. Sa ei tea kunagi, mis võimalusi elu annab. Ole selleks valmis! 

Vabadus, mida saab anda sulle kodulehtede tegemise oskus, on universaalne. Seda oskust saad rakendada uskumatult paljudes valdkondades ja eri moel. 

Kodulehe tegemise oskus on möödapääsmatu, kui soovid midagi teha internetis.

See on hädavajalik tööriist internetis turundajale. Ilma kodulehe tegemise oskuseta oled justkui lind ilma tiibadeta. Või nagu kokk ilma terava noata. 

Võib juhtuda, et ühel päeval avaneb sulle võimalus täita oma unistus.

Selleks, et seda unistust realiseerida, on vaja seda jagada. Kodulehe tegemise oskus annab sulle võimaluse jõuda inimesteni, kes aitavad unistust elus hoida.

3. Kiirem ja soodsam on koduleht ise teha, kui see tellida. 

Koduleht ei saa kunagi päris valmis, seda on vaja pidevalt arendada. Kui sõltud kellestki teisest, kes sulle kodulehe teeb, on sinu võimalused piiratud.

Kujutle, et elad majas, kus sa ei tohi või ei oska ise koristada, tõsta mööblit sinna, kuhu soovid. Rääkimata lambipirnide vahetamisest, kui need juhtumisi peaksid katki minema. 

Iga asja puhul, mida soovid kodus muuta, pead kutsuma spetsialisti. Esiteks oleks see ütlemata tüütu ja teiseks tohutult kulukas.

Ometi oled sunnitud nii käituma, kui tellid kodulehe, mida sa ei oska ise hiljem hallata.

Kodulehe haldajal ei pruugi olla kohe aega, et veebilehte muuta, aga sina võid seetõttu kaotada ühe päevaga mitu potentsiaalset klienti

See ei ole tore.

Kaotatud aeg võrdub ettevõtluses kaotatud rahaga.

Teiseks, kui sa ei tea midagi kodulehtede tegemisest, ei tea sa ka olemasolevatest võimalustest, mida saaksid rakendada enda ettevõtte heaks.

Kahjuks ei huvitu mitte keegi sinu ärist rohkem kui sina ise.

Niisiis ei saa sa lootma jääda sellele, et kodulehe tegija mõtleb sinuga alati 100% kaasa. Tal on võibolla samal ajal mitu kodulehte töös ja tähtajad kukil. Kodulehe tegijal on enda mured.

Kui saad selgeks kodulehe tegemise põhiteadmised, avaneb maailm, mis pakub rohkem võimalusi, kui oskad arvata. 

Saame tuttavaks

Olen töötanud turunduse-ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat ning olen eriti tänulik keerulisele ajale, kus mul tuli nulleelarvega turundada eri tooteid ja teenuseid, mida soovisin ettevõtjana müüa.

See oli aeg, mil hakkasin hoolega õppima, kuidas tulemuslikult turundada, sest oma nahk oli mängus.

Tean, mida tähendab turundada piiratud eelarvega, kui iga sent on arvel!

Olen tagantjärele tohutult tänulik sellele raskele ajale, mil alustasin ettevõtlusega. Julgust oli, aga raha ei olnud, seega pidin kodulehtede tegemise ise ära õppima.

Kuigi kümme aastat tagasi tähendas see minu jaoks magamata öid ja palju pusimist, avastasin, et kodulehe tegemiseks ei pea oskama koodi või olema arvutigeenius. 

Avastasin, et kodulehe tegemine võib olla lihtne ja lõbus!

Olen korraldamas väljakutset, mis aitab sul teha kodulehe valmis paari nädalaga!

Peale väljakutse läbimist, saad…

…avada veebipoe ja müüa tooteid, mis on sulle südamelähedased.
…luua endale kodulehe, mis tutvustab sinu teenuseid.
…luua endale portfoolio, leida selle kaudu uusi koostööpartnereid.
…pakkuda kodulehtede tegemise teenust ka teistele. 

Väljakutse toimub privaatses Facebooki grupis, kus saad küsida küsimusi, mis sul tegevuse käigus tekivad.

Grupis jagan koolitusvideoid ja materjale. Ka teised osalejad saavad vastata sinu tekkinud küsimustele ja sind edasi aidata. 

Nii saad lisaks koolitusele sõbraliku toetusrühma, keda huvitab sinu edu ja kes aitavad kaasa sinu unistuste saavutamisele. 

Täna on parim päev, et oma elus värske lehekülg keerata ja avada uus, põnev peatükk. Õpi selgeks 21. sajandi oskus – kodulehtede tegemine – ja hakka tegema seda, mida armastad. 

Saades selgeks kodulehtede tegemise, oled võitnud endale vabaduse