fbpx
Trihholoogiakeskus on tegutsenud juba aastast 2007. Nende e-pood ja koduleht vajas uuendamist. Aitasin luua põhja, tegin olulisemad seadistused ja andsin lehe haldamise – eelnevalt enne neid koolitades – ettevõtte omanikule üle. Divi teema on suurepärane valik, kui soovid enda lehte ise disainida ja vajad piiramatut lahendust.

Minu jaoks oli kõige olulisem, et oleks olemas põhiline raamistik, kuhu peale kodulehte ehitama hakata, kuhu lisada olulist sisu. Et selle sisu haldamine oleks mulle jõukohane ja ei võtaks meeletult aega.See sai Marika abiga ka loodud.

Üksinda poleks kindlasti saanud hakkama e-poe eelseadistusega. Ka täna on mitmeid olukordi, kus ma pigem pöördun nõu saamiseks ikka spetsialisti poole, aga üldiselt DIVIga toimetades tunnen, et enamust sellest suudan hästi hallata ja julgen katsetada ja asju ringi muuta.

Mõnikord kui mul on kiiresti abi vaja, siis ma küsin nõu selle kohta kust midagi otsima pean. Plaanis on veel mitmeid lehti kohendada ja uuendada. Väga oluliseks pean ka seda, et minu tähelepanu suunasid uuendamist vajavate pluginate ja rakenduste märkamiseks. Samal ajal on oluline, et tänu soovitustele tean, et kõiki tasulisi asju ka soetada vaja pole. Täna olen küll ka tasulisi pluginaid lisanud kodulehele, aga olen saanud valida just need, mida päriselt vaja on, mitte teinud igaks juhuks oste. Tänu olulistele nõuannetele.

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte. 

Ma olen DIVI teemaga väga rahul, sest olen ka muid asju proovinud, aga teist nii kergesti hallatavat varianti leidnud peale DIVI pole. Mulle meeldib selle loogilisus ja lihtsus. Et kui kohe ei saa aru, mida teha on vaja, siis veidi süüvimist ja asi on teostatav. Samuti on see hästi ühilduv kujundusprogrammidega, milles materjale koostan ja neid siis kodulehele laen. 

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt. Eks see sõltub ka sellest, mida keegi soovib. 
 
Ma ikka päris pikalt pelgasin ise katsetada, aga nüüd kui olen juba mõnda aega lehte ise hallanud, siis naudin seda vabadust iseseisvalt toimetada.
 
Mina olen ise ka huvitatud digimaailmast üldisemalt ja seetõttu mulle meeldib ise kodulehel toimetada, kõigi jaoks see ei pruugi sobida, aga isegi selliselt juhul on wordpress platvormi lahendus geniaalselt lihtne. 
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus