fbpx

Copywritingu e-raamat on sinu poole teel.  Leiad selle enda e-postkastist märksõnaga “proua ekspert”. 

Oota! Ära veel mine!

Tahan sinuga jagada midagi ägedat!

Kas sa teadsid, et meiliturundus on paljude turundajate hinnangul parim tasuta turunduskanal, mille abil müüki kasvatada?

Kui sa veel ei ole alustanud või oled meiliturundusega alles alguses, siis vaata lühikoolituse salvestust “Kuidas meiliturunduse abil rohkem raha teenida?”

Koolituse tavahind on 49 eurot, aga sina saad selle  SOODUSHINNAGA VAID 9 EUROT

9.00

KINGITUSEKS!

BOONUSKOOLITUS “Turunduslikult hästitöötavad veebilehe komponendid ja kuidas oma veebilehega sihtrühmani jõuda?”

KOOLITAJA JA PRAKTIK

Marika Juusu

Marika on töötanud turundus – ja müügivaldkonnas rohkem kui 20 aastat. Ta on käivitanud mitmeid ettevõtteid ja töötanud turundusjuhina.

Ta on andnud välja ajakirja YU, mis on mõeldud noortele loometalentidele, kirjutanud sadu müügitekste nii veebilehtedele kui ka meilikirjadele. Tema lemmiktegevuseks on müügilehtrite välja töötamine.

Ta oskab neid tehniliselt seadistada ning teab nippe, kuidas nende abil uute klientideni jõuda. 

Marika on õppinud copywriting`u tehnikaid maailma parimatelt koolitajatelt, nagu Momoko Price (CXL kursus), Jacob McMillen, Nick Kolenda jpt.

 

Mida räägivad teised, kes koolitustel on osalenud? 

 

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte.

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt.
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus

Marika on oma ala tõeline professionaal, kel rohkelt teadmisi ning suurepärane oskus ära kuulata ja kaasa mõelda. Soovitan tema koolitusi südamest 🥰

Silja Siller

Coach ja joogatreener, www.mypinksunshine.com