fbpx

Aitäh! Koolitusvideod leiad enda postkastist märksõnaga “proua ekspert”. NB! Vaata igaks juhuks ka oma pakkumiste või spämmi kausta.

AGA OOTA! Ära veel mine!

Olen kokku pannud ligi 15-tunnise e-kursuse, kus näitan samm-sammult, kuidas WordPressis kodulehte ja e-poodi ehitada. 

Selle kursuse tavahind on 450 eurot.

Erihind 14 päevaks 47 eurot

Koolitused on väikeste osade kaupa ja loogilises järjestuses – kõik vajalik, mida kodulehe tegemisest teadma pead.

KINGITUS!

Lisaks saad kingituseks ühed WordPressi populaarseimad ja võimekaimad tööriistad Divi teema ja Elementor PRO litsentsid, mis kehtivad kuni septembrikuu lõpuni. 

Juba üksi need kaks tööriista maksavad ligi 150 eurot, aga sina saad neid proovida täiesti tasuta!

47.00

Teemad, mida koolituselt leiad

R

Wordpressi ABC

WordPress on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme, mille peale on enamus veebilehti ehitatud. Kuidas WordPressi seadistada? Mis võimalusi tasuta WordPress pakub?

R

Pluginad ehk lisafunktsioonid

WordPressil on tuhandeid tasuta ja väga häid pluginaid, mis sinu veebilehele annavad võimsust juurde: turvalisust, kiirust, funkstioone. Kuidas neid leida ja  seadistada? Milliseid pluginaid oma lehele valida? 

R

Lehe kujundamine

Lehe kujundamiseks on mitmeid võimalusi. Divi teemal ja Elementor PRO-l on sadu valmiskujundusi, mida saad oma lehele lisada. Kui kujundus sobib, jääb üle vaid sisu kohandada. Aga hea on teada, et iga kujundust saad vastavalt enda nägemusele ka muuta!

R

Turundus

Kuidas Google otsingus välja tulla? Kuidas veebilehele liiklust saada? Reklaamimine. Veebitekstide kirjutamine. Sisu loomine.

Ligipääs põhjalikule WordPressi e-kursusele kaheks nädalaks erihinnaga 47 eurot!

Nii põhjalikud koolitused võivad maksta üle 1000 euro, aga tänu sellele, et materjal on ette salvestatud ja sina oled valmis iseseisvalt õppima, saan pakkuda soodsat hinda. 

Kui tavaliselt on selle kursuse hind 450 eurot, siis sinu jaoks on erihind 47 eurot.

Kui oskad teha kodulehte, saad kasvatada oma sissetulekut ja viia ellu unistusi.

* Koolitusele on 14-päevane ligipääs
* Tutvumishind kehtib kuni 15. augustini 2022
* Koolitus eeldab iseseisvat õppimist ning ei sisalda personaalset abistamist ega nõustamist

47.00

Mida mul on vaja, et e-kursusest osa võtta?

Esmalt on vaja registreerida endale domeen ehk sinu uue kodulehe aadress ja tellida kodulehe majutus. Õnneks on Veebimajutusel sulle väga hea pakkumine: saad registreerida domeeni ja tellida kolmeks kuuks majutuse vaid 1 euro eest. 
Paketti saad iga kell muuta või lõpetada. Registreeri domeen SIIN 

Teiseks oleks hea, kui sul on olemas esialgne nägemus sellest, milline sinu uus koduleht välja nägema hakkab.

Kas juba tundub liiga palju? Ära muretse. E-kursuselt leiad põhjalikud juhendid, mille abil saad need esimesed sammud iseseisvalt ära teha.

 

Kui kauaks saan ligipääsu e-kursusele?

E-kursusele saad ligipääsu 14 päevaks alates kursusele registreerimise hetkest.

Tutvumishind 47 eurot kehtib kuni 15. augustini.

 

Mis juhtub, kui ma ei jõua kõiki koolitusi selle aja jooksul läbi vaadata?

Ära muretse, saad e-kursusele ligipääsu kas ühe kuu kaupa või aastase megapaketiga pikendada.

Uuendan ja täiendan e-kursuse sisu pidevalt ning tutvustan järjest uusi võimalusi, mille abil oma veebilehte veel ägedamaks tuunida.

Ja usu mind, võimalusi on meeletult palju!

Saadan sulle eripakkumise pärast seda, kui oled e-kursusele registreerunud. Aga kui sa ei jõua pakkumist ära oodata ja soovid kohe infot, siis kirjuta mulle

Mis saab minu kodulehega, kui Divi teema või Elementor PRO litsents aegub?

Sinu veebilehega ei juhtu õnneks midagi.

Midagi kaduma ei lähe ja sinu veebileht on endiselt külastajatele avatud. Ükski pilt, tekstijupp, vorm ega oluline funktsioon sinu lehelt külastaja jaoks ei kao.

Ainuke asi mis juhtub, on see, et sa ei saa Divi teemat ja Elementor PRO-d enam uuendada ega tasulisi funktsioone kasutada.

Olenevalt kujundusest ja funktsioonidest, mis su lehel kasutusel on, võib see mõjutada sinu veebilehe külastaja kasutuskogemust.

Õnneks saad soetada endale ka Divi eluaegse litsentsi või Elementor PRO-d pikendada.

NB! Kui soetad endale aastase megapaketi, saad kingituseks Divi eluaegse litsentsi. Tunned huvi? Kirjuta mulle!

Milliste kuludega pean edaspidi arvestama, kui teen WordPressiga kodulehe?

Kuigi WordPressi sisuhaldustarkvara on tasuta, siis mõned kulud siiski kodulehe tegemisega kaasnevad.

Esiteks on sul vaja kuhugi majutada oma uus koduleht. Majutusteenuse hinnad on Eestis suhteliselt samal tasemel. Kõige tuntumad majutusteenuse pakkujad on Veebimajutus ja Zone.

Kursusel näitan sulle Veebimajutuse iseteenindust. Sul on võimalus 3 kuuks tasuta endale majutus tellida ja soovi korral saad hiljem alati ümber kolida. Kolimisega aidatakse sind, seega sinu jaoks mingit olulist lisatööd ei teki.

Majutusteenuse hinnad on 7–11 € / kuus, sõltuvalt paketist mida kasutad.

Teiseks võib sul kodulehe ehitamisel vaja minna mingeid funktsioone, mis on tasulised. Selleks on WordPressil olemas tasulised pluginad, hinnad on keskmiselt 10–50 eurot. Üldiselt saab enamus asju tasuta tehtud, ja keskmisel veebilehel pole vaja pluginaid juurde osta.

Kolmandaks kodulehe parandused. Kuna WordPress on tasuta sisuhaldustarkvara, siis satub see ka rünnakute alla. Kui lehega midagi juhtub, võib sellega kaasneda vajadus spetsialisti teenuse järgi. Kui kasutad aga oma lehel turvapluginaid, mida väljakutsel tutvustame, siis ei pea sa üldjuhul ohtu kartma.

Kas mõni küsimus jäi vastamata?

Olen väga tänulik, kui annad mulle sellest teada. Sest võib vabalt juhtuda, et sama küsimus kimbutab ka teisi ja ma lihtsalt ei ole osanud selle peale ise tulla. Palun kirjuta marika@prouaekspert.ee või saada mulle sõnum messengeri.

Aga mida räägivad need, kes koolitustel on osalenud? 

 

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte.

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt.
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus

Kuula mida räägib Kristina Tamm, kes osales kodulehe koolitusel. Tema kodulehe vajadus oli pisut keerulisem, kui tavapärane, aga siiski said kõik peamised küsimused vastuse.