Tee endale juhendajate abiga WordPressi koduleht ja e-pood!

Õpi ära uus oskus ja tee endale ise WordPressis uus koduleht.

Pane ennast proovile ja ühine väljakutsega ning saa osa praktilistest koolitustest. Pole vaja kindlatel aegadel kohal olla, saad õppida kodust lahkumata ja just endale sobival ajal!

Osalejate vahel loosime välja iga päev auhindu, kokku ligi 5000 euro väärtuses! 

Kodulehe tegemise väljakutse liigub edasi uude põnevasse keskkonda: veebikool.ee ja saab endale ühtlasi ka uue nime “Kodulehe tegemise õpinädal“. 

Septembri alguses toimub juba uus õpinädal, seekord uue materjaliga ja uues formaadis. Õpinädala tasu on 9 eurot. 

Kui tunned huvi, pane ennast kirja ja saadame sulle augusti lõpus info e-posti teel. 

.

Miks tasuta?

Väljakutsel osalemine pole mitte ainult tasuta, vaid sul on võimalik võita ka auhindu. Aga ikkagi, miks anname väärtuslikku infot TASUTA ära? Asi on lihtne!

Esiteks toetab väljakutse elluviimist Veebimajutus.ee, kes on minu meelest kõige alustajasõbralikum majutusteenuse pakkuja Eestis (ja kuskile peab ju oma kodulehte majutama.)

Oleme koos Veebimajutusega pannud välja auhindu, kokku üle 5000 euro väärtuses, mille nimel tasub pingutada!

Teiseks on innukamatel osalejatel võimalus väljakutsest maksimumi võtta ja soetada VIP pääse.

Kolmandaks, nii hea on aidata. Olen ise olnud mitmeid kordi olukorras, kus vajan abi. Ja ma tean, mida see tähendab, kui keegi on valmis aitama.

Sinu jaoks ei tähenda see mingit sundi ega kohustust, vaid võimalust ehitada endale ise koduleht!

Mis väljakutsel toimub?

Seitsmel järjestikusel hommikul postitame Facebooki gruppi koolitusvideod ja juhendid, kus näitame samm-sammult, kuidas veebilehte ehitada. 

Õpi oma tempos kodust lahkumata. Pole vaja kindlal kellaajal kohal olla, saad õppida just siis kui sul on vaba aeg!

Igal päeval üks konkreetne ülesanne, mis aitab sul lehega edasi liikuda. Kõikide vahel, kes ülesanded ära teevad loosime väärtuslikke auhindu. Kes teeb, see jõuab!

Loosime välja parimaid WordPressi tasulisi tööriistu. mille abil saad endale müüva kodulehe teha. Veebimajutuse tasuta majutuspaketid, väärtuses kuni 690 eurot. Kodulehe tegemise täiskursused ja materjalid. 

Otseülekanded toimuvad Facebooki grupis tavaliselt kell 12. Anname sulle nendest teada e-posti teel. Otseülekannete ajal on sul võimalus küsida reaalajas juhendajate käest abi. Kui sul ei õnnestu päevasel ajal osaleda, saad koolitusi Facebooki grupist järele vaadata. 

Saad küsida nõu ja abi sõbralikus Facebooki grupis, mis on loodud spetsiaalselt väljakutse jaoks! Enamus osalejaid alustavad nullist, seega rumalaid küsimusi ei ole olemas.

SUPERPAKKUMINE

Osale vipina!

Väljakutsel on võimalik osaleda ka vipina. Vip pilet sobib neile, kes soovivad väljakutsest maksimumi võtta.

Vipid osalevad praktilistes töötubades, saavad kohese ligipääsu boonuskoolitustele ja kingitustele. 

Järelvaatamise võimalus kuus kuud. 

VIP pileti väärtus kokku on ligi 800 eurot, väljakutsel osaleja saab soetada selle vaid 49 euro eest!

Kutsu sõpru osalema ja võida vingeid auhindu!

Paku oma ettevõtlikele sõpradele võimalust luua omale tasuta unistuste koduleht. Jaga tasuta koolituste infot oma tuttavatele. 

Registreeru väljakutsele ja seejärel suunatakse sind lehele, kust leiad info jagamise kohta. 

Kasutades oma unikaalset linki saad teenida suurepäraseid auhindu iga kord, kui keegi sinu lingi kaudu osaleb. Ära jäta seda võimalust kasutamata! 

Mida osalejad räägivad?

“Meie koolitustel on osalenud ligi 8000 inimest. Suurim rõõm on näha, kuidas osalejatel kasvab usk endasse ning nad muutuvad järjest enesekindlamaks, et ise asju ära teha."
PROUA EKSPERT
“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks
"Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu olid jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema. Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale täiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha."
Aili Pai
Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏 Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂
Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht/e-pood luua. Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”
Elina Jürisaar
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Mulle meeldib paindlikkus, et koolitus on jaotatud eraldi video- ja zoomi koolitusteks ning üksteise motiveerimine, julgustamine ja head nõuanded. Iga uue väljakutsega on kõik muutunud paremaks ja selgemaks. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
“Mina osalesin väljakutsel teist korda. Esimesel korral süsteemidest midagi väga aru ei saanud ja sain lehe püsti livide järelevaatamistest. Sellel korral on pilt juba palju selgem, kust mida ja kuidas muuta saab. Kasu, mida väljakutsetest olen saanud on see, et ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu

“Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏

Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂

Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht või e-pood luua.

Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅
Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”

ELINA JÜRISAAR

“Minu jaoks oli kasulik kõik, mis puudutas tasuta tööriistu 🙂 ja videojuhendeid oli mugav kasutada, järele vaadata ja vajadusel pausile panna.”

ANN TÄPP

“Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha.

Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu oli jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema.

Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale taiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha.”

KADRI JANSON

“Koolituse juures oli kõige kasulikum loomulikult see, et lõpuks sai leht laivi. Sain parema ülevaate, kuidas oma leht turvalisemaks muuta ja milliseid pluginaid eelistada.

Järgmisel korral meeldiks mulle see, mis koolitajatel juba plaanis on, et e-poe ja kodulehe tegemine oleks eraldi koolitustena. Aeg on limiteeritud ja kui ma tean juba eelnevalt, millist lehte soovin, siis saan valida vastava koolituse.

Soovitan kindlasti kõigile koolitust, sest lihtsam, kiirem ja tõhusam on sellisel viisil kodulehe tegemine selgeks saada ja teadmised värsked hoida, kui lõputult ise pusima jääda. Lisaks on koolitajad väga sõbraliku ja lahke suhtumisega!”

INGA EGLIT

 

HOIA ENNAST KURSIS TULEVASTE TASUTA KOOLITUSTEGA!

Ära maga enda jaoks olulist maha!

Hoiame sind kursis, kui midagi head ja kasulikku on tulemas. Me ei spämmi ja listist saad iga kell ühe klikiga lahkuda. 

Shopping Cart
Scroll to Top