fbpx

TASUTA VIDEOKOOLITUSED
Tee endale WordPressis koduleht. 

Kuidas kodulehega alustada? Kuidas registreerida domeen ja miks tasub ehitada veebilehte WordPressi peale? 

Lehe loomise ajaks saad kuvada külastajale coming soon ehk avame-varsti-teadet. Kuidas koguda külastajate kontakte coming soon lehe abil? 

Saa kohe ligipääs TASUTA videokoolitustele...
'

Kellele koolitused mõeldud on? 

Koolitus sobib sulle, kui sul on kodulehe tegemine pooleli või kui plaanid sellega lähiajal alustada. Koolitus sisaldab videojuhendeid, kuidas registreerida domeen ja paigaldada WordPress. Näitan kuidas saad ehitada coming soon lehe kahe erineva tööriistaga:  Elementori pluginaga (tasuta) või Divi teemaga (tasuline). 

(

Mida koolitused sisaldavad?

Koolitusvideoid on kokku üheksa.

Esimesed on mõeldud neile, kes veel ei ole kodulehe tegemisega alustanud. Kuidas registreerida domeen ja paigaldada WordPress, mis on WordPress ja millised baasfunktsioonid sellel on.

Coming soon lehe ehitamisest on kokku kolm videot, millest esimene aitab aru saada, mis on olulised elemendid coming soon lehel ja kuidas kliendikontakte koguda. Teistes näitan, kuidas neid Elementori plugina või Divi teema abil WordPressis teha saad.

Marika Juusu
3

PROUA EKSPERT

Kes ma olen ja miks sa võiksid minu koolitustel osaleda?  

Saame tuttavaks, mina olen Marika Juusu, tegutsenud turundus- ja müügivaldkonnas juba rohkem kui 20 aastat. 

Olen töötanud nii turundusjuhina kui ka vabakutselisena: viimased aastad rohkem koolitajana, kuid käe soojas hoidmiseks on mul alati ka mõni turundusprojekt käsil. 

Koostöös Veebimajutusega olen korraldanud kodulehe tegemise koolitusi, kus on osalenud üle 3000 inimese.

Rõõm on näha, kuidas inimesed, kes väidavad, et nad on IT-s võhikud, on omale ägeda veebilehe valmis teinud. Muide, ka sina saad kodulehe tegemisega hakkama!

Viimased aastad olen keskendunud turundusstrateegiatele, kodulehtede tegemisele ja copywriting´ule. Mu viimase aja lemmikud on automatiseeritud müügi- ja turundussüsteemid. 

Armastan luua süsteeme ehk müügilehtreid, mis toovad pidevalt uusi kliente pardale. Need töötavad 24/7, ei väsi kunagi, ei küsi palka ega sõida ootamatult puhkusele. 

Võiksin sellest veel pikalt pajatada, aga…igaks asjaks oma aeg ja koht.  

Aga jah, rääkides turunduskoolitustest …

Mulle endale ei meeldi koolitused, kus räägitakse, mida kõike tegema peab, aga ei näidata, kuidas seda teha.

On küll tore saada teada, mis võimalused turunduses on, aga kui endal vaja asi ära teha ja korralikud juhendid puuduvad, siis tekib käegalöömise tunne.

Samuti ei meeldi mulle sellised koolitused, pärast mida mõtlen, et oleksin võinud selle aja jooksul sada muud olulisemat asja ära teha. 

Vaat neid kahte asja ma üritangi vältida, kui ise koolitan.

Soovin, et saaksid oma asjad tehtud ilma liigse pingutuseta. Natuke teooriat ja siis kohe praktika. 

Eks minulgi on veel palju õppida ja areneda, aga neid oskusi, mis aastatega kogutud, saan sinuga jagada juba praegu.

Olen tänulik, kui mind usaldad! Või vähemasti järele proovid…

Aga mida räägivad need, kes koolitustel on osalenud? 

 

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte.

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt.
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus

Kuula mida räägib Kristina Tamm, kes osales kodulehe koolitusel. Tema kodulehe vajadus oli pisut keerulisem, kui tavapärane, aga siiski said kõik peamised küsimused vastuse.