fbpx

Salvestus: Kuidas luua brändi visuaale?

Investeering ettevõtte brändi ja selle elementide loomisesse on vajalik, sest esmamulje võib olla määrava tähtsusega. Hästi välja töötatud bränd loob usaldust ja toob tuntust. Küll aga alustava ettevõtjana ei pruugi sul olla nii palju ressursse, et tellida terviklikku brändikujundust. 

Kas brändi saab ka ise luua? Kas brändi visuaalide loomiseks on vaja kallist tarkvara?

Koolitusel näitame kuidas loome näidisbrändi sinu silmade all, räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas kasutada loodud brändi elemente Canvas (saadaval nii tasuta kui ka tasulise versioonina). Anname nõu, kuidas ja kust saad leida oma brändile sobivaid värve ja kirjatüüpe ning õpetame, kuidas saad lihtsate vahenditega ettevõttele ühtses stiilis visuaale luua. Lisaks näitab koolitaja, kuidas saad Canvas luua sotsiaalmeedia postituste malle, mida saad korduvalt kasutama hakata.

 

Seega koolitusel saad teada:

 • Kuidas luua brändile moodboard ja brandboard 
 • Kuidas teha enda ettevõttele logo
 • Kuidas leida ja luua oma ettevõttele sobiv värvipalett 
 • Kuidas valida õiged kirjatüübid
 • Kuidas luua sotsiaalmeedia postituste mallid (story ja feed formaadis)

See koolitus ei asenda brändistrateegi ega -kujundaja tööd ega ka mitte tema kvaliteeti. Tellides CVI ehk brändiidentiteedi mõnelt agentuurilt võib see maksta tuhandeid eurosid ja selle loomine võib kesta mitu kuud. Meie räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas lihtsate vahenditega olulised brändi elemendid luua – ja seda kõike omal käel.

 

60.00

Info koolitaja kohta

Merily tegeleb brändikujunduse, fotograafia ja graafilise disainiga. Ta on omandanud riigiteaduste bakalaureusekraadi rahvusvaheliste suhete suunal ning õppinud brändingut ja turundust Hollandis Haagi Ülikoolis. Ta on läbinud praktika nii reklaamiagentuuris Tabasco, disainiagentuuris Velvet kui ka Havas Estonia reklaamiagentuuris , kus hiljem töötas ta ka graafilise disainerina. Tema suurimaks sooviks on aidata luua tähendusrikkaid brände.

Kas sul on vahepeal tunne, et kõike, mida on vaja teha, on liiga palju? Ühel koolitusel räägitakse, kui oluline on kasvatada meililisti, teisel rõhutatakse, kui tähtis on sotsiaalmeedias aktiivne olla. Kolmandal ollakse veendunud, et ilma reklaamita on võimatu uute klientideni jõuda.

Ja kui jõuad koolituselt koju arvuti taha ning proovid õpitut ettevõttes rakendada, 

Sest sa …

… tead küll, et meililist on vajalik, aga ei oska seadistada enda lehele vormi, mille abil meiliaadresse koguda.

… mõistad, et pead kodulehe Facebookiga ühendama, aga ei leia kohta, kuhu piksel sisestada.

… saad aru, et vajad maandumislehte, aga oled segaduses, millist platvormi kasutada.

Sa tead kõike, mida on vaja teha. Aga sa ei tee. Miks?

Sest sa takerdusid tehniliste probleemide taha või sul ei ole piisavat enesekindlust uusi teadmisi praktikasse panna. 

Nii jäävadki koolituselt saadud teadmised rakendamata.

Kuidas saada maksimaalselt koolitustest kasu, nii et uued teadmised tühja ei läheks?

Sul on vaja rohkem kui järjekordset slaidikoolitust!

Sul on vaja, et keegi näitaks praktiliselt ette, kuidas asju tehniliselt teha. Räägiks oma kogemusi ja teiste lugusid, et inspireerida sind uusi asju proovima. 

Meie koolitajad on kõik praktikud, kes tegelevad iga päev sellega, mida nad õpetavad. Nad on meistrid, kes teavad, mida nad räägivad. 

Võta üks lühikoolitus korraga, seedi see korralikult läbi: õpi, korda ja tee järele ning saa meistriks!

 • Kestus on kuni 2 tundi. Koolitus on järelvaadatav kuni kaks aastat. 
 •  Saad ligipääsu mugavasse e-koolituse keskkonda, kust leiad ka vajalikud töölehed ja abistavad materjalid iseseisvaks tööks. 
 • Koolitaja jagab sinuga enda ekraani, et näidata, kuidas ta midagi teeb.
 • Koolitaja jagab oma salajasi nippe ja kiirteid, mis aitavad tal iga päev efektiivne olla.

Lühikoolitused on järelvaadatavad, mis tähendab, et sa ei lähe koju tühjade teadmistega, vaid saad õpitut rakendada. Pane videosalvestis pausile ja tee järele! 

 • Kui sa ei jää koolitusega rahule, maksame ilma põhjust küsimata 100% raha tagasi.
 • Samuti ei pea sa kartma seda, kas see koolitus raiskab sinu aega.  Kui tunned, et koolitus on sinu aega raisanud maksame sulle raha tagasi ja saad tasuta valida endale teise koolituse (samas hinnaklassis).  
 • Salvestame kõiki koolitusi ning laeme need üles mugavasse e-õppe keskkonda. Saad sinna ligipääsu kohe pärast koolitust. Samast keskkonnast leiad ka koolituse juurde kuuluvad töölehed ja lisamaterjalid. 
 • Anname  koolitusel osalejatele kingitusi. Sest meile meeldib üllatada ning ületada ootusi. 
 • Toetav kogukond. Kui koolitusel jääb midagi arusaamatuks või sul tekivad hiljem tegevuse käigus küsimused. Siis saad esitada need Proua Eksperdi turundusabi privaatses Facebooki grupis, märkides ära vastava koolitaja. Ka teised grupi liikmed aitavad sind lahkelt, jagades oma kogemusi. See on grupp, kus küsida võib kõike, sest me kõik õpime. 
Shopping Cart
Salvestus: Kuidas luua brändi visuaale?
60.00
Scroll to Top