Tee endale ise koduleht või e-pood!

Siit lehelt leiad erinevaid võimalusi, kuidas endale ise koduleht või e-pood teha. Vahet pole, kas tegutsed iseseisvalt või soovid personaalset tuge. Siit lehelt leiad nii tasuta kui ka taskukohaseid võimalusi. 

Kuidas kodulehe või e-poe tegemisega alustada?

Kui oled mõelnud endale ise kodulehte teha, siis leidub selleks mitmeid erinevaid võimalusi.

Alustuseks võid külastada YouTube’i ja otsida “How to make a WordPress website”. Saadaval on sadu videoid, mis sind võivad aidata. Kuid kui oled algaja ja WordPress on sulle uus, võib infohulk sind segadusse ajada. Lisaks on paljud inglisekeelsed videod suunatud suurematele turgudele, mis ei sobi eestlastele. 

Õnneks on olemas ka teisi lahendusi, nii tasuta kui taskukohase hinnaga. Sel lehel tutvustan sulle neid võimalusi. Võta aega süvenemiseks, et leida endale sobivaim variant.

Meie kodulehe ja e-poe tegemise koolitustel on osalenud juba ligi 8000 inimest. Paljud neist ei uskunud alguses, et suudavad ise kodulehte luua, kuid said valmis väga ägedad veebilehed.

Millist kodulehe tegemise koolitust või kursust valida?

Üks võimalus on osaleda kodulehe tegemise õpinädalal. See programm kestab umbes kaks nädalat ja näitab sulle samm-sammult, kuidas luua lihtsat kodulehte. Enamik koolitusi on juba ette salvestatud, nii et saad õppida ja tegutseda endale sobival ajal.

Väljakutset korraldame Veebikooli alt, mistõttu on lisaks minule ka teisi koolitajaid ja abilisi, kes aitavad sind kodulehe tegemisel.

Teine võimalus on võtta põhjalik WordPressi kursus, kus on veelgi rohkem koolitusi ning üks ühele mentorlus. Materjal on iseseisvaks õppimiseks mugavas e-keskkonnas. Personaalsed kohtumised, kus ma aitan ka kõige keerulisemad lahendused ära teha.

Väga mõistlik on kasutada ka kombineeritud varianti, nii et teed nii palju kui oskad, aga kui jääd hätta tellid juurde “Teeme ära!” konsultatsiooni. Konsultatsiooni käigus teen su kodulehel keerulisemad asjad ise ära, sina saad pealt vaadata ja õppida. Selgitan samal ajal, miks või mida ma soovitan teha. Vastan küsimustele, mida sa isegi küsida ei oska. 

Kõigele eelnevale lisaks korraldan igakuiselt töötubasid. Töötubades on peale minu veel erinevaid veebiarendajaid ja näitame teatud asju veelgi spetsiifilisemalt. Saad valida teema, mis just sind kõnetab. Töötoad on mõeldud väiksemale grupile, kus saad küsida personaalseid küsimusi.

Testimonial

Mida koolitustel osalejad räägivad

“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks
"Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu olid jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema. Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale täiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha."
Aili Pai
Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏 Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂
Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht/e-pood luua. Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”
Elina Jürisaar
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Mulle meeldib paindlikkus, et koolitus on jaotatud eraldi video- ja zoomi koolitusteks ning üksteise motiveerimine, julgustamine ja head nõuanded. Iga uue väljakutsega on kõik muutunud paremaks ja selgemaks. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
“Mina osalesin väljakutsel teist korda. Esimesel korral süsteemidest midagi väga aru ei saanud ja sain lehe püsti livide järelevaatamistest. Sellel korral on pilt juba palju selgem, kust mida ja kuidas muuta saab. Kasu, mida väljakutsetest olen saanud on see, et ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu
HOIA ENNAST KURSIS TULEVASTE TASUTA KOOLITUSTEGA!

Ära maga enda jaoks olulist maha!

Hoiame sind kursis, kui midagi head ja kasulikku on tulemas…

Shopping Cart
Scroll to Top