fbpx

Proua Eksperdi koolitused

Koolitustel õpid looma WordPressile kodulehti, maandumislehti või e-poodi ja kirjutama veenvaid müügitekste oma ettevõtte müügitunnelisse. Koolitajateks on praktikud, kes igapäevaselt valdkonnas töötavad. 

Koolitused toimuvad kahel moel: kas päevase koolitusena või viiepäevase koolituste sarjana, kus saad õppida lühemate osade kaupa.

Mõlemal juhul saad sissepääsu privaatsesse Facebooki toetusgruppi, kus saad küsida igal ajal nõu ja abi – sest tihti tekivad küsimused ju töö käigus. 

Minikoolitused ja tasuta veebiseminarid

Olen korraldamas igakuiselt ka lühikesi koolitusi, kuhu kutsun esinema valdkonna parimaid tegijaid. Teemadel, mis aitavad sul rohkem müüki teha.

21. oktoober kell 16–18 olen korraldamas koos Katrin Vilimaa-Otsinguga minikoolitust: “Kuidas ehitada enda ettevõttele kasumit tootev müügitunnel?”

Müügitunneli mõte on see, et ühest otsast paned 5 eurot sisse ja teisest võtad 10 eurot välja.

Aitame sul aru saada, milliseid turundustegevusi tehes müügitunnel tööle hakkab.

COPYWRITE KOOLITUS: "Õpi kirjutama veenvaid turundustekste, mis toovad sulle järjepidevaid müüke!"

Saad selgeks copywriting`u tehnikad, mis põhinevad rohketel uuringutel ning lähtuvad inimese psühholoogiast. Samu turundusvõtteid kasutavad maailma suurimad ja edukamaid ettevõtted, nagu näiteks Amazon, Facebook, Microsoft jt.

Koolituste käigus teed tööd enda müügitekstidega, mille saad pärast koolitust kohe kasutusele võtta.

KODULEHE TEGEMISE KOOLITUS: "Tee endale koduleht, mis töötab nagu rahamasin!"

Veebilehe tegemine ei ole raske. Hoopis keerulisem on aga luua veebilehte, mis töötab nagu rahamasin.

Õpi tegema WordPressi kodulehti ja maandumislehti ning avasta saladused, mis aitavad sul veebilehe külastajad maksvateks klientideks muuta.

Mille poolest minu koolitused teistest erinevad?

Koolitused on väga praktilised. Teed tööd enda kodulehe või müügitekstiga, mille saad pärast koolitust kasutusele võtta. See tähendab, et sa ei raiska aega lihtsalt teooria peale, vaid saad juhendajate abiga reaalselt ka midagi tehtud. 

Saad valida kahe erineva formaadi vahel: kas ühepäevase koolituse või viiepäevase koolituste sari, kus saad õppida lühemate osade kaupa. Ühepäevane koolitus sobib sulle, kui soovid info korraga kätte saada. Viiepäevane koolituste sari sobib siis, kui soovid õppida lühemate osade kaupa. Koolitused toimuvad viiel järjestikusel päeval hommikuti kell 10.00—11.30. See sobib sulle siis, kui sinu eesmärk on kirjutada koolituse käigus valmis müügitekst, mida saab kohe kasutusele võtta. 

Inspireerin ja juhendan ka pärast koolitust. Saad sissepääsu privaatsesse Facebooki gruppi, kus saad igal ajal nõu ja abi küsida. Õppimine on protsess. Tihti tekivad küsimused alles pärast koolitust, kui hakkad õpitut ellu viima. Olen sinu jaoks olemas ka siis, kui koolitus on läbitud ja töö käigus tekivad lisaküsimused. 

Koolitused on järelvaadatavad. Sa ei pea muretsema selle pärast, kui ei saa mõnel hommikul koolitusel osaleda või läheb mõni teema kõrvust mööda. Kõik koolitused on järelvaadatavad ning juhised ja materjalid saad igal koolitusel kaasa. 

KINGITUSED! Kõikidele koolitustel osalejatele on mul alati mõni väärtuslik kingitus varuks.

Näiteks kodulehe tegemise koolitusel osaledes saad kingituseks TASUTA Divi teema 1-aastaks, mille väärtus on 85 eurot (kui ostad otse nende kodulehelt). Lisaks saad TASUTA sissepääsu e-koolitusele, mille väärtus on 129 eurot: https://prouaekspert.ee/courses/kuidas-teha-veebileht-ja-see-edukalt-toole-panna/ 

Copywrite koolitusel osalejatele kingime kaks väga väärtuslikku e-raamatut, kuhu on kokku kogutud väärtuslikud nõuanded, mille abil enda tekstid tööle panna. 

Kõikidele koolitustele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Marika on oma ala tõeline professionaal, kel rohkelt teadmisi ning suurepärane oskus ära kuulata ja kaasa mõelda. Soovitan tema koolitusi südamest 🥰

Silja Siller

Coach ja joogatreener, www.mypinksunshine.com

Mul on hea meel, et Marika aitas meil saada teadmisi turunduse valdkonnas ja suunas meid tegutsema õiges suunas.

Saame siiani Marikalt alati abi küsida ja koos leiame parimad lahendused ka edaspidises tegevuses.

Anneli Siimussaar

Juhataja, Piimandusmuuseum

Soovitan kõigile, kes vajavad turunduse korrastamist või alustamist. Marikal on väga selge ülevaade turul toimuvast ja tema suudab hoida mitu asja korraga töös.

Kurre Ehrnsten

Asutaja, Pizzakiosk

 

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte. 

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt. 
 
Mina olen ise ka huvitatud digimaailmast üldisemalt ja seetõttu mulle meeldib ise kodulehel toimetada, kõigi jaoks see ei pruugi sobida, aga isegi selliselt juhul on wordpress platvormi lahendus geniaalselt lihtne. 
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus

TASUTA VEEBISEMINAR: “Kuidas endale ise veebileht teha ja see tööle panna?”

Veebilehe tegemine ei ole raske! Hoopis keerulisem on aga luua veebilehte, mis töötab nagu rahamasin.

Osale veebiseminaril ja avasta, kuidas käib WordPressiga kodulehe loomine. Samuti saad sa teada, kuidas enda veebilehest ettevõtte parim müügimees teha!

Tasuta veebiseminar toimus kolmapäeval, 6. oktoobril kell 10.00—11.30

Ära lase seda võimalust käest, sest seda ei pruugi järgmine kord enam tulla!

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ning koolitusel saab osaleda ka “Tööta ja Õpi” programmi raames.

(372) 5856 6702

marika@prouaekspert.ee