fbpx

Ebatavaliselt praktilised koolitused!

Koolitused, mille käigus asjad saavad tehtud.

Me ei räägi ainult sellest MIDA on vaja teha, vaid näitame sulle KUIDAS teha.

Seejärel on sinu kord. Teha endale uus koduleht või avada e-pood. Kirjutada veebitekstid või seadistada automatiseeritud müügitunnel.  Kõik vajalikud turundustegevused, aga peamiselt need, mis päriselus ka tulemusi toovad

Niimoodi saavadki asjad tehtud.

Nii et, mugavat äraolemist me ei paku. Küll aga põnevat teekonda, mille käigus mõistad, et miski pole sulle võimatu!

Müügitekstide kirjutamise koolitus

Kirjuta juhendajate abiga tekstid, mis toovad sulle uusi kliente ja rohkem müüki. 

Saa selgeks copywriting`u tehnikad, mis põhinevad rohketel uuringutel ning lähtuvad inimese psühholoogiast. 

Kodulehe tegemise koolitus

Tee endale koolituse käigus uus koduleht ning avasta saladused, mis aitavad sul veebilehe külastajad maksvateks klientideks muuta.

Koolitus toimub igakuiselt, kestab terve kuu aega. Iga päev postitame privaatsesse Facebooki gruppi video- ja tekstijuhendid, saad õppida oma tempos. Järelvaatamine kuni üheks aastaks. 

Mille poolest minu koolitused teistest erinevad?

Koolitused on praktilised. Teed tööd enda kodulehe või müügitekstiga, mille saad pärast koolitust kasutusele võtta. 

Inspireerin ja juhendan ka pärast koolitust. Saad sissepääsu Facebooki gruppi, kus saad igal ajal nõu ja abi küsida. Õppimine on protsess. Tihti tekivad küsimused alles pärast koolitust, kui hakkad õpitut ellu viima. 

Koolitused on järelvaadatavad. Sa ei pea muretsema selle pärast, kui ei saa iga kord koolitusel osaleda või läheb mõni teema kõrvust mööda. 

KINGITUSED! Kõikidele koolitustel osalejatele on kingitused.

Näiteks kodulehe tegemise koolitusel osaledes saad kingituseks TASUTA Divi teema eluagne litsents, mille väärtus on 230 eurot (kui ostad otse nende kodulehelt). Lisaks saad TASUTA sissepääsu e-koolitusele, kus on materjal lihtsasti leitav ja järelvaadatav kuni üks aasta. 

Copywrite koolitusel osalejatele kingime kaks väga väärtuslikku e-raamatut, kuhu on kokku kogutud väärtuslikud nõuanded, mille abil enda tekstid tööle panna. 

Kõikidele koolitustele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Marika on oma ala tõeline professionaal, kel rohkelt teadmisi ning suurepärane oskus ära kuulata ja kaasa mõelda. Soovitan tema koolitusi südamest 🥰

Silja Siller

Coach ja joogatreener, www.mypinksunshine.com

Mul on hea meel, et Marika aitas meil saada teadmisi turunduse valdkonnas ja suunas meid tegutsema õiges suunas.

Saame siiani Marikalt alati abi küsida ja koos leiame parimad lahendused ka edaspidises tegevuses.

Anneli Siimussaar

Juhataja, Piimandusmuuseum

Soovitan kõigile, kes vajavad turunduse korrastamist või alustamist. Marikal on väga selge ülevaade turul toimuvast ja tema suudab hoida mitu asja korraga töös.

Kurre Ehrnsten

Asutaja, Pizzakiosk

 

Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet. See aitab luua asjakohast ja hästi toimivat kodulehte. 

Ma olen alati imestanud selle üle, millist meeletut hinda kodulehtede loomise eest küsitakse, kui täna on tegelikult võimalik häid lahendusi luua ka käepärasemalt. 
 
Mina olen ise ka huvitatud digimaailmast üldisemalt ja seetõttu mulle meeldib ise kodulehel toimetada, kõigi jaoks see ei pruugi sobida, aga isegi selliselt juhul on wordpress platvormi lahendus geniaalselt lihtne. 
Kelly Saatmann

Asutaja, Trihholoogiakeskus

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ning koolitusel saab osaleda ka “Tööta ja Õpi” programmi raames.

(372) 5856 6702

marika@prouaekspert.ee