küsija suu pihta ei lööda!

Võta ühendust

Kirjuta või helista ja räägime, kas ja kuidas ma saan Sind aidata…

E-postiaadress

marika@prouaekspert.ee

Telefon

(372) 5856 6702

Korduma kippuvad küsimused

KKK

Kas ja kuidas ma saan Sind aidata?

Aitan peamiselt veebilehtede ja e-poodide loomisega ning sotsiaalmeedias reklaamimisega. Need on kaks tähtsamat tegevust, mis võivad Sinu ettevõttele kohe kasu tuua.

Mis eristab mind teistest teenusepakkujatest?

Annan koos teenusega üle ka väärtuslikud tööriistad, mille abil saad oma ettevõttet edasi turundada. Nii ei pea Sa enam kunagi maksma suuri summasid kellelegi, kes pakub ainult ajutisi tulemusi.

Kellele minu teenused sobivad?

Minu teenused sobivad väikeettevõtjale, kellel ei ole veel korralikku veebiäri või kes soovib, et internetimüük läheks kordades paremini. Ettevõtjale, kes on valmis iseturunduses käe külge panema või andma selle ülesande kellelegi oma meeskonnast. Inimene, kes ei taha raisata aega ega raha ja kes soovib, et turundus oleks tulu, mitte kulu, on sobiv klient!

Kui kaua aega läheb veebilehe tegemisele?

Veebileht võib valmida paari päevaga, aga võtta aega ka mitu nädalat. See sõltub ettevalmistusest: kas on olemas selge visioon, fotod ja tekstid või peab pihta hakkama algusest. Kuna veebileht ei saa kunagi täiesti valmis, ei soovita ma tähte närida, vaid leht valmis teha ning seda töö käigus parandada.

Kui palju maksab veebilehe või e-poe tegemine?

Veebilehe tegemise hind sõltub väga paljust. Kui oled valmis ise õppima ja käe külge panema, võid saada uue veebilehe alates 250 eurost. Kui soovid, et keegi teine kõik ära teeks, võib veebilehe hind küündida ligi 3000 euroni. Sõltub ka, milliseid funktsioone peab Sinu veebileht täitma ja kas on vaja erilisi lahendusi, mille puhul peab programmeerima.

Mida tähendab kampaania seadistamine?

Kampaania seadistamise all mõtlen eelõige Facebooki reklaami seadistamist. See tähendab sihtrühma määramist ning kodulehe ja Facebooki sidumist. Eesmärk on luua reklaamid, mis on Sulle tulusad.

Kui palju maksab kampaania seadistamine?

Kampaania seadistamine maksab 120 eurot. See sisaldab sihtrühma loomist, vajaduse korral kampaaniapildi kujundamist, reklaamteksti koostamist, ühte A/B testi ning mis peamine – õpetust, kuidas saad ise uusi edukaid kampaaniaid teha!

Võta ühendust!

Kirjuta või helista ja räägi, mis on Sinu unistus, soov või kiire vajadus. Kui ma ei saa või ei oska Sind kohe aidata, saan ehk soovitada kedagi teist, kes saab.

(372) 5856 6702

marika@prouaekspert.ee