fbpx

küsija suu pihta ei lööda!

Võta ühendust

Kirjuta või helista ja räägime, kas ja kuidas ma saan Sind aidata…

E-postiaadress

marika@prouaekspert.ee

Telefon

(372) 5856 6702

Korduma kippuvad küsimused

KKK

Kas ja kuidas ma saan Sind aidata?

Aitan peamiselt lihtsamate veebilehtede ja e-poodide loomisega ning müügitekstide ja müügitunnelite loomisega. Need on kaks tähtsamat tegevust, mis võivad sinu ettevõttele kohe kasu tuua. 
Korraldan turundusalaseid koolitusi. 

Mis eristab mind teistest teenusepakkujatest?

Annan koos teenusega üle ka väärtuslikud tööriistad, mille abil saad oma ettevõttet edasi turundada. Nii ei pea sa enam kunagi maksma suuri summasid kellelegi, kes pakub ainult ajutisi tulemusi.

Kellele minu teenused sobivad?

Minu teenused sobivad väikeettevõtjale, kes soovivad, et internetimüük läheks kordades paremini. Ettevõtjale, kes on valmis ise turunduses käe külge panema või andma selle ülesande kellelegi oma meeskonnast. 

Kui kaua aega läheb veebilehe tegemisele?

Veebileht võib valmida paari päevaga,  See sõltub ettevalmistusest: kas on olemas selge visioon, fotod ja tekstid või peab pihta hakkama algusest. 

Kui palju maksab veebilehe või e-poe tegemine?

Veebilehe tegemise hind sõltub väga paljust. Kui oled valmis ise õppima ja käe külge panema, võid saada uue veebilehe alates 390 eurost. Kui soovid, et keegi teine kõik ära teeks, võib veebilehe hind küündida ligi 3000 euroni. Sõltub ka, milliseid funktsioone peab sinu veebileht täitma ja kas on vaja erilisi lahendusi.

Võta ühendust!

Kirjuta või helista ja räägi, mis on Sinu unistus, soov või kiire vajadus. Kui ma ei saa või ei oska Sind kohe aidata, saan ehk soovitada kedagi teist, kes saab.

(372) 5856 6702

marika@prouaekspert.ee