Kodulehe tegemise põhjalik kursus

KODULEHE TEGEMINE ON LIHTNE JA LÕBUS!

ÜHEKUULINE KURSUS: WordPressi kodulehtede ja e-poodide tegemine. SEO ja internetis turundamine.

Koolitused on väikeste osade kaupa, loogilises järjestuses, kõik vajalik mida pead teadma kodulehe tegemisest.

Praktiline e-õppe koolitus koos personaalse mentorlusega. See tähendab, et olen sinu jaoks terve kuu jooksul olemas, saad küsida abi e-posti või telefoni teel. Kursus sisaldab vähemalt kolme Zoomi teel kohtumist, kus saan sind aidata kodulehe või e-poe valmis teha. 

E-kursus koosneb videojuhenditest, samm-sammulised juhendid, kuidas nullist endale koduleht või e-pood ehitada. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku. Järelvaatamine kuni üks aasta.

Miks tasub osaleda?

Olen korraldanud kodulehe tegemise väljakutseid, kus on osalenud juba ligi 5000 inimest. Märkasin, et peamine põhjus, miks veebileht võib pooleli jääda on ajapuudus.

Üksinda tehes võib kuluda päevi, enne kui jõuad soovitud lahenduseni. Aga see ei pea nii olema. 

E-kursust saad läbida iseseisvalt, õppida ja tegutseda omas tempos, kodust lahkumata, kasvõi kell kolm öösel. 

Saad alati minu käest küsida abi, kas telefoni või e-posti teel. Meie üks ühele kohtumistel jagan oma ekraani ja aitan sul kodulehe või e-poe lõpuni teha. Nii saab valmis sinu koduleht, aga samas ka õpid, kuidas erinevaid asju veebilehel teha. 

Lisaks tehnilistele õpetustele, räägime veel SEO-st, veebitekstide kirjutamisest, reklaamimisest jms. mis on oluline internetis müümiseks.

Õppe kogumaht 23 akadeemilist tundi, sisaldab personaalseid  kohtumisi Zoomi vahendusel kuni 3 tundi.

Koolituse eesmärk

 • Koolituse tulemusel oskad luua WordPressi baasil kodulehti, kampaanialehti ja lihtsamaid e-poode.
 • Saad teada milliseid turundusvõtteid kasutada, et enda kodulehele külastajaid saada ja kuidas nad maksvateks klientideks muuta.
 • Oskad ehitada enda veebilehe üles nii, et see on Googles paremini nähtav (SEO), kasutajasõbralik ning täidab sinu ärilisi eesmärke.

Õppekava rühm: turundus ja reklaam.

Koolituse tulemusena tead ja oskad

* Valmistada haarava ja kasutajasõbraliku disainiga WordPress kodulehti;
* Omandad turunduslikult vajalikud baasteadmised, kuidas koduleht enda jaoks tööle panna;
* Oskad mõõta kodulehe külastusi ja jälgida külastajate teekonda;
* Oskad hallata iseseisvalt kodulehte ning luua kerge vaevaga uusi kampaania- ja maandumislehti;
* Oskad koguda kodulehe külastajate kontaktandmeid ja kasvatada meililisti;
* Tead, kuidas luua veenvaid müügitekste enda veebilehele.

Õppematerjal, videojuhendid, tekstid ja kogu abistav materjal on mugavas e-kursuse keskkonnas, kuhu saad üheks aastaks ligipääsu. Materjal on sorteeritud, teemade kaupa. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku.

Teemad, mida koolituste jooksul läbime

WordPress on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme, mille peale on enamus veebilehti ehitatud. Kuidas WordPressi seadistada? Mis võimalusi tasuta WordPress pakub?

 

WordPressil on tuhandeid tasuta ja väga häid pluginaid, mis sinu veebilehele annavad võimsust juurde: turvalisust, kiirust, funkstioone. Kuidas neid leida ja seadistada? Milliseid pluginaid oma lehele valida?

Lehe kujundamiseks on erinevaid võimalusi. Juhendites näitame nii tasuta Elementori veebiehitajat, Elementor PRO ja Divi teema võimalusi.

Osalejana saad kingituseks Elementor PRO litsentsi, mis kehtib kuni märtsini 2023 ja eluaegse Divi teema litsentsi. Juba üksi need kaks tööriista maksavad muidu ligi 300 eurot.

Kuidas Google otsingus välja tulla? Kuidas veebilehele liiklust saada? Reklaamimine. Veebitekstide kirjutamine. Sisu loomine.

Kursuse hind

Kui tavaliselt nii põhjalikud koolitused võivad maksta kuni 1500 eurot, siis tänu osaliselt ette salvestatud materjalile, saan pakkuda sulle soodsamat hinda. Soovi korral saad tasuda mitmes osas.

See on tõenäoliselt parim investeering, mida saad enda heaks teha. Kui oskad teha kodulehte, saad kasvatada oma sissetulekut ja viia ellu unistusi.

Maksa kolmes osas

Kolmel järjestikusel kuul võrdne osamakse
120 Makse kolmes osas
 • Iga päev uus video- ja tekstijuhend
 • Boonuskoolitused: vestlusrobot, GMB, meiliturundus, reklaamimine Facebookis
 • Küsi abi ja aitame sul veebilehe lõpuni ehitada
 • Kingitusi kokku väärtuses ligi 300 eurot

Maksa kahes osas

Kahel järjestikusel kuul võrdne osamakse
175 Makse kahes osas
 • Iga päev uus video- ja tekstijuhend
 • Boonuskoolitused: vestlusrobot, GMB, meiliturundus, reklaamimine Facebookis
 • Küsi abi ja aitame sul veebilehe lõpuni ehitada
 • Kingitusi kokku väärtuses ligi 300 eurot

Ühekordne makse

Maksa korraga terve summa
349 Ühekordne makse
 • Iga päev uus video- ja tekstijuhend
 • Boonuskoolitused: vestlusrobot, GMB, meiliturundus, reklaamimine Facebookis
 • Küsi abi ja aitame sul veebilehe lõpuni ehitada
 • Kingitusi kokku väärtuses ligi 300 eurot

EESTI TÖÖTUKASSA KOOLITUSKAARDI KOOSTÖÖPARTNER

Kingituseks

Kursusel osalejad saavad kingituseks üheaastase Elementor PRO litsentsi ja eluaegse Divi teema litsentsi. Lisaks Astra PRO eluaegse premium paketi ning WP Rocketi aastase litsentsi. Need on WordPressi ühed populaarsemad tööriistad. Kingituste väärtust kokku on juba ligi 500 eurot. 

WP Rocket on üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma koduleht kiireks muuta Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et tulla välja Googles ja olla kasutajasõbralikum.

Astra teema on üks populaarsemaid WordPressi teemasid, millel on sadu erinevaid kauneid valmiskujundusi, mille peale saad oma lehe ehitada. Astra PRO versioon avab veelgi enam võimalusi oma veebilehe kohandamiseks. 

Divi on WordPressi populaarne teema, millel on sisse ehitatud visuaalne veebiehitaja. See tähendab, et saad kodulehte ehitada nii, et näed kohe muudatusi. Divil on piiramatud võimalused ja sadu kauneid valmiskujundusi, mille hulgast valida. 

Väljakutse koolitajad

Töötanud turundus- ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat.  Kodulehtede tegemise kogemus aastast 2011.

Külaliskoolitajad ja eksperdid, kes jagavad oma kogemusi. 

Veebimajutuse klienditugi vastab sinu küsimustele, mis on seotud kodulehe alustamise ning Veebimajutuse iseteenindusega. 

Vastused sinu küsimustele

Pakun täistuge kursusel osalejale. Kursus sisaldab vähemalt kolme Zoomi teel kohtumist, kus jagan sinuga ekraani ning aitan kodulehega edasi liikuda.

Olen sinu jaoks olemas, terve kuu vältel, saad küsida abi nii telefoni kui ka e-posti teel. Nii ei pea sa takerduma, vaid saad kodulehe tegemisega sujuvalt edasi liikuda. 

Väga hea, et küsid.

Esiteks, on vaja registreerida endale domeen ehk sinu uue kodulehe aadress ja tellida kodulehe majutus.

Õnneks on veebimajutusel sulle väga hea pakkumine. Saad registreerida domeeni ja tellida kolmeks kuuks majutuse vaid 1 euro eest, paketti saad iga kell muuta või lõpetada. Registreeri domeen SIIN

Teiseks on hea, kui sul olemas nägemus sellest, milline saab olema sinu uus koduleht.

Kolmandaks, valmista ette (osaliselt) tekstid ja fotod, mida kodulehel soovid kasutada.

Kas juba tundub liiga palju? Ära muretse! Oleme valmistanud sulle ette põhjalikud juhendid, mille abil saad iseseisvalt need esimesed sammud ära teha. Registreeri väljakutsele ja seejärel saad liituda Facebooki grupiga, kust leiad kõik vajalikud videojuhendid alustamiseks. 

Jah, on. Registreeri ennast väljakutsele ja saad ligipääsu juhenditele, mis aitavad sul samm-sammult kõik vajaliku ettevalmistuse ära teha.

Kas alustad täiesti nullist?
1) Telli endale prooviks tasuta 3-kuuks majutus
2) Lae endale iseteeninduses lehele WordPress.

Kas koduleht või domeen juba olemas?

 • Kui sul on koduleht majutatud Veebimajutuses, siis saad iseteeninduses luua alamdomeeni. Lae sinna uus WordPress ja alusta nullist või klooni olemasolev koduleht. Küsi vajadusel abi Veebimajutuse klienditeenindusest!
 • Kui sul domeen registreeritud, aga majutuspaketti pole veel tellinud, siis telli 3-kuuks tasuta majutuspakett, kasutades promokoodi PROUAEKSPERT. 
 • Kui sul on koduleht olemas mujal serveris, näiteks Zone vms. siis saad kas luua alamdomeeni ja katsetada seal. Selleks, et väljakutses osaleda, ei pea tellima endale Veebimajutuse teenust. Aga kui soovid proovida Veebimajutuse teenust, saad seda teha kolm kuud tasuta. Viimase eelise on see, et näitame väljakutses palju asju Veebimajutuse iseteenindusest ja sealt kaasa tulevatest tööriistadest.

Koolituse raames ehitad kodulehe valmiskujunduse peale, mida saad vastavalt enda soovidele kohandada.

Lihtsama kodulehe võid saada valmis nädalaga, isegi kui sa pole varem WordPressiga kokku puutunud. Kõige rohkem võtab tavaliselt aega planeerimine ja kodulehele tekstide kirjutamine ning sobivate piltide leidmine.

Iseseisva töö peale kuluvat aega on keeruline prognoosida, see sõltub sinu õpikiirusest ja ambitsioonidest.

E-koolitus on sinu jaoks kättesaadav kuni üks aasta.

Kuigi WordPress sisuhaldustarkvara on tasuta, siis mõned kulud siiski kodulehe tegemisega kaasnevad.

Esiteks on sul vaja kuhugi majutada oma uus koduleht. Majutusteenuse hinnad on Eestis suhteliselt samal tasemel. Kõige tuntumad majutusteenuse pakkujad on Veebimajutus ja Zone.

Kodulehe väljakutsel näitan Veebimajutuse iseteenindust. Sul on võimalus 3-kuuks tasuta endale majutus tellida ja soovi korral saad hiljem alati ümber kolida. Kolimisega aidatakse sind, seega sinu jaoks see mingit olulist lisatööd see ei tekita.

Majutusteenuse hinnad on 5–11 € / kuus, sõltuvalt paketist mida kasutad.

Teiseks võib sul kodulehe ehitamisel vaja minna mingeid funktsioone, mis on tasulised. Selleks on WordPressil olemas tasulised pluginad, hinnad on keskmiselt 10–50 eurot. Üldiselt saab enamus asju tasuta tehtud, ja keskmisel veebilehel pole vaja pluginaid juurde osta.

Kolmandaks kodulehe parandused. Kuna WordPress on tasuta sisuhaldustarkvara, siis satub see ka rünnakute alla. Kui lehega midagi juhtub, võib sellega kaasneda vajadus spetsialisti teenuse järgi. Kui kasutad aga oma lehel turvapluginaid, mida väljakutsel tutvustame, siis ei pea sa üldjuhul ohtu kartma.

Olen väga tänulik, kui annad mulle sellest teada. Sest võib vabalt juhtuda, et sama küsimus kimbutab ka teisi ja ma lihtsalt ei ole osanud selle peale ise tulla. Palun kirjuta marika@prouaekspert.ee. 

Tekkis küsimusi? Saada sõnum. 

Shopping Cart
Scroll to Top