Milline Veebimajutuse pakett valida?

Sisukord

Kui sul veel ei ole kodulehele sobiv veebimajutuse pakett leitud, võid katsetada 3 kuud tasuta majutusteenust Veebimajutuses, promokoodiga PROUAEKSPERT või registreerida endale 1 euro eest domeen SIIN.

Kui aga oled valinud oma kodulehe majutamiseks Veebimajutuse, siis järgmisena on vaja valida pakett. Paketti saad igal ajahetkel lihtsal viisil Veebimajutuse iseteeninduses ka muuta.

Veebimajutuse kodulehel näitab, et kõige populaarsem pakett on Standard. Ka mina olen varasemalt kõik oma kodulehed majutanud Standard paketis. Põhjus, miks ma olen viimasel ajal vahetanud paketti ja soovitanud seda ka oma klientidele on selles, et Veebimajutus on lisanud Pluss paketti kaks väga atraktiivset lisateenust.

Miks ma soovitan Veebimajutuse Pluss paketti?

Paketti võrdlus on näha siin, aga tooksin välja kaks väga kasulikku tööriista:

Patchstack turvaplugin

Patchstack turvaplugin, mis muidu on tasuline, aga Pluss paketiga saad selle tasuta kaasa. See annab sulle hingerahu, et sinu leht on hoitud ja kaitstud. Patchstacki poolt hiljuti läbi viidud uuringus selgus, et 96% WordPressi veebilehtedel olevatest haavatavustest on seotud pluginatega. Ainuüksi eelmisel aastal avastati 582 turvaauku, mis olid peamiselt just kõige populaarsemates pluginates.

Veebimajutus.ee Pluss paketis sisalduv turvateenus kaitseb WordPressi vastu tehtavate rünnakute eest automaatselt. Info uute turvaaukude kohta jõuab turvakaitse lahendusele tänu rahvusvahelisele turvatestijate kogukonnale Red Team, kust saadakse kõige ajakohasem andmebaas WordPressi turvahaavatavustest üle maailma. Kõik kogukonna poolt tuvastatud WordPressi haavatavused saavad turvaekspertide poolt kiiresti “virtuaalse plaastri”, mis aktiveeritakse automaatselt kõikidele Veebimajutus.ee Pluss paketti kasutavatele ning turvakaitset soovinud klientidele.

Plausible analüütika plugin

Plausible analüütika plugin on hea alternatiiv Google Analyticsile. Kuigi see on tasuline 9 € / kuus, siis Pluss paketiga saad selle tasuta kaasa. Plausiblet tasub Google Analytcsile eelistada mitmel erineval põhjusel. Minu jaoks sai määravaks see, et see tähendab minu veebilehe külastajate jaoks privaatsust. Loe siit miks Plausible on parem, kui Google Analytics. WordPressi kasutajana ei pea sa selleks kuhugi eraldi kontosid ega ühtegi keerulist sidumist tegema. Teenuse saab tööle ühe klõpsuga iseteenindusest. Kui vajad abi, küsi julgelt Veebimajutuse klienditoelt. Statistika abiga saab nüüd WordPressi kodulehe või e-poe jaoks äriliselt olulisi numbreid jälgima hakata. Loe Plausible kohta rohkem Veebimajutuse blogist.

HOIA ENNAST KURSIS TULEVASTE TASUTA KOOLITUSTEGA!

Ära maga enda jaoks olulist maha!

Hoiame sind kursis, kui midagi head ja kasulikku on tulemas. Me ei spämmi ja listist saad iga kell ühe klikiga lahkuda. 

Shopping Cart
Scroll to Top