Millist veebimajutust oma kodulehele valida?

Sisukord

Millist majutusteenust valida enda kodulehele?

Koduleht võib olla sinu ettevõtte parim müügimees. Kuhu sa plaanid enda kõige tähtsama meeskonnaliikme majutada?

Kodulehe väljakutse raames soovitan tellida Veebimajutuse 1 eurone kampaania, mille käigus saad broneerida endale .ee lõpuga domeeni aastaks vaid 1 euro eest ja 3 kuuks tasuta majutust kõige paremas paketis. Seda saad alati muuta ja lõpetada.

Eestis on erinevaid teenusepakkujaid, kõige tuntumad on Zone ja Veebimajutus.

Kui sa guugeldad, leiad erinevaid artikleid, kus on testitud mõlemat teenusepakkujat. Olen kodulehti teinud umbes 10 aastat ja majutanud veebilehti erinevate teenusepakkujate juures. Viimasel ajal olen kõige rohkem kasutanud Veebimajutuse teenuseid.

Sellele on palju põhjuseid, näiteks nende sõbralik klienditeenindus ja vastamise kiirus.

Veebimajutus on viimasel ajal lisanud juurde ka väga kasulikke tööriistu: kliendistatistika ja turvaplugina. Eriti saavad sellest kasu need, kes oma lehte ise haldavad.

Mille põhjal otsustada, kuhu oma lehte majutada?

Kiirus ja turvalisus

Veebilehe kiirus sõltub mitmest asjast, aga kui enamus asjad on sinu kontrolli all, siis serverikiirus sõltub teenusepakkujast.

Turvalisuse osas on Veebimajutus lisanud Pluss paketti turvaplugina, mis hoiab sinu lehte turvalisena. Sulle tulevad meilile teated, kui lehel on midagi vaja uuendada või parandada, aga samal ajal võid olla kindel, et sinu leht on turvaliselt hoitud.

Varukoopiate tegemine

Hea on teada, et sinu lehest tehakse pidevalt varukoopiaid. Kuigi sul on võimalik laadida enda veebilehele plugin, mis seda tööd teeb, siis topelt ei kärise.  Ja kui sinu lehega midagi juhtub, kas sinu enda tegevuse tagajärjel või kellegi pahatahtliku, võid teada et Veebimajutus teeb igapäevaselt sinu lehest varukoopiaid ja taastada saab neid kuni 7-päeva jooksul.

Klienditeenindus

Veebimajutuse klienditeenindus on avatud esmaspäevast reedeni. Saad neile helistada, kirjutada või suhelda chatis. Nad vastavad kiiresti ja aitavad sul jõuda lahenduseni. Ka siis, kui see otseselt ei puuduta nende teenust.

Hea on see, et mõnikord ei tea sa, kuidas küsida ja milliseid termineid enda probleemi puhul peaksid kasutama. Nende sõbralik suhtumine aitab sul kiiresti üle saada rumalaks jäämise hirmust. Sellepärast ongi Veebimajutus minu meelest kõige alustajasõbralikum teenusepakkuja.

Katkestused

Kujuta ette, kui oled planeerimas kampaaniat, suunanud kopsaka reklaamieelarve eest inimesi enda lehele ja leht ei tööta. See pole just kõige toredam väljavaade. Sellepärast on oluline valida endale teenusepakkuja, mis pakub sulle töökindlat lahendust.

Veebimajutuse partnerihalduri sõnul jääb individuaalse kliendi jaoks veaprotsent alati 0,1% sisse. See tähendab, et võid usaldada ka kõige olulisemate kampaaniate ajal Veebimajutuse töökindlust.

Hind

Kuutasud on kõikidel pakkujatel enam vähem sarnased. Veebimajutuse hinnapaketid on pisut soodsamad, kui Zone omad. Ja kõike eelnevat silmas pidades on see kõik kokku põhjus, miks mina julgen sulle soovitada Veebimajutust.

HOIA ENNAST KURSIS TULEVASTE TASUTA KOOLITUSTEGA!

Ära maga enda jaoks olulist maha!

Hoiame sind kursis, kui midagi head ja kasulikku on tulemas. Me ei spämmi ja listist saad iga kell ühe klikiga lahkuda. 

Shopping Cart
Scroll to Top