SEO JA COPYWRITINGU KOOLITUSE SALVESTUSED JA WORDPRESSI PARIMAD TÖÖRIISTAD

Kuidas luua toimivaid müügitekste ja Google'is tasuta uute klientideni jõuda?

Kui soovid, et sinu veebileht jõuaks Google’i otsingutulemustes esilehele, siis oled jõudnud õigesse kohta! 

Kaks peamist asja, millele keskenduda – ja tänu chatGPT-le on see lihtsam kui kunagi varem – on oma veebilehe parem nähtavus otsingumootoritele ja teiseks sihtrühmale mõjuvate veebitekstide loomine.

Sinu ees on neljanädalase “teeme ära” tüüpi praktilise veebikursuse salvestused ja materjalid, mille käigus saad luua SEO-sõbralikud veebitekstid.

Käsitleme ka chatGPT ehk tehisintellekti võimekust. Tänu tehisintellekti abile jõuad rohkem ära teha. 

Salvestused on piiratud aja jooksul soodushinnaga! Tasuda saad soovi korral kahes osas!

5 põhjust, miks SEO ja COPY koolitused sulle kasulikud on...

Mida me üldjuhul teeme, kui mõni asi tundub meie jaoks kas liiga keeruline või arvame, et me ei saa sellega hakkama? Arvasid õigesti! Me kipume neid asju edasi lükkama. 

Hoia kokku oma aega, võta koolitused ja tee samm-sammuliste juhendite järgi ära kõik, mis on oluline!

Tekst veebilehel töötab kas sinu kahjuks või kasuks.  Selleks, et mõjusaid turundustekste luua, ei pea sa suurepärane kirjutaja olema. Piisab sellest, kui tunned oma sihtrühma. Näitame sulle, kuidas lihtsate võtetega senisest paremaid tulemusi saavutada!

Google`is esilehele tulemine tähendab sinu jaoks seda, et sa ei pea kulutama raha kulutama reklaamile ega muretsema, kuidas oma klientideni jõuda – nad leiavad su ise üles.

Samal ajal kui sina keskendud hoopis muudele asjadele (kasvõi puhkamisele!) toob otsingumootor sulle rohkem päringuid ja suurema müügikäibe.

Täna tehtud investeering enda oskuste arendamisse (toimivate turundustekstide kirjutamise ja SEO tööriistade kasutamise oskus), omab pikaaegset mõju.

Need on kahtlemata oskused, mida saadkõikides edasistes ettevõtmistes enda (ja miks mitte ka teiste!) heaks kasu teenima panna!

Saad omale WordPressi parimaid tööriistu: eluaegset Astra PRO või Divi litsentsi ühele veebilehele. WP Rocketi aastast litsentsi, mis muudab lehe kiireks. 

Koolituste salvestuste hind

Tavapäraselt küsitakse sarnastel kursustel osalemise eest kuni 1500 eurot. Koolituste salvestused saad soetada soodushinnaga vaid 47 euro eest! 

Kursuse hind sisaldab boonusena ka tasulisi tööriistu, mille väärtus ulatub 500 euroni.

Koolitustega saad kaasa  eluaegse Astra PRO premium paketi ühele veebilehele ning WP Rocketi aastase litsentsi. Need on WordPressi ühed populaarsemad tööriistad.

SEO JA COPYWRITINGU KOOLITUSTE SALVESTUSED

97
47 Ühekordne makse - aastane ligipääs!
  • Kokku ligi 10 tundi videokoolitusi
  • Materjalid ja töövihik iseseisvaks tööks
  • WordPressi parimatele tööriistadele eluaegne litsents
  • 100 + chatGPT prompti, mida kasutada

WordPressi populaarsemad tööriistad ligi 500 euro väärtuses

WP Rocket on üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja selle abil oma koduleht kiireks muuta. Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et Google`is esile tulla. 

Astra teema on üks populaarsemaid WordPressi teemasid, millel on sadu erinevaid kauneid valmiskujundusi, mille peale oma lehte ehitada. Astra PRO versioon avab veelgi enam võimalusi oma veebilehe kohandamiseks. 

Soetades koolituse, saad eluaegse Astra PRO premium paketi või Divi teema ühele veebilehele. WP Rocketi aastase litsentsi. Need on WordPressi ühed populaarsemad tööriistad. Nende tööriistade väärtust kokku on juba ligi 500 eurot.

Teemad, mida leiad SEO ja COPY koolituste salvestustest

SEO ALUSTALAD

Ülevaade kodulehe optimeerimisest. Kodulehe optimeerimise tööde järjekord. Google Search Console jt. vajalike SEO tööriistade seadistamine.

COPY ALUSTALAD JA SIHTRÜHM

Ärilistest eesmärkidest lähtuv kodulehe ülesehitus. Tekstide kondikava. Sihtrühmauuringu tegemine.

TÖÖ MÄRKSÕNADEGA

Märksõnade leidmine ja plaani koostamine. Otsingumahu ja konkurentsi hindamine. Analüüsitabeli koostamine.

VEEBITEKSTIDE TOIMETAMINE

Õpid vältima tüüpvigu ning kirjutama lihtsalt ja selgelt. Tööriistad, mida tekstide kirjutamisel kasutada. Viimistleme veebitekstid täiuslikuks. 

TEKSTIDE LOOMINE

Õpi kirjutama tekste, mis resoneeruvad sinu sihtrühmaga ja eristuvad konkurentidest.  Loome veebilehele sisu. 

LEHESISENE JA TEHNILINE SEO

Pealkirjade optimeerimine ja sisu struktuur. Sisu linkimine ja metakirjeldus. Lehe kiirus ja selle optimeerimine. 

VEEBITEKSTIDE TESTIMINE

Loodud veebitekstide testimine sihtrühma peal. Tagasiside analüüsimine ja järelduste tegemine. Tekstide muutmine vastavalt sihtrühmalt saadud sisendile. 

SEO TULEMUSTE ANALÜÜS

Tulemuste analüüsimine ja pidev parendamine. Mõõdikud, mida jälgida ja tegevusplaan edasiseks. 

Koolitajad

Kursusel jagavad sinuga oma teadmisi pikaaegsete kogemustega praktikud, kes õpetavad seda, mida nad ise igapäevaselt kasutavad.

Nii Marika kui ka Vallo on kogenud kodulehtede ja e-poodide loojad, mis tähendab, et nad oskavad sind aidata ka tehnilistes küsimustes.

Marika on töötanud turundus – ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Ta on käivitanud mitmeid ettevõtteid ja töötanud turundusjuhina.

Ta on andnud välja ka ajakirja YU, kirjutanud turundustekste väga paljudele veebilehtedele.

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Vallo on pikaajalise kogemusega digistrateeg, kelle fookuseks on SEO ja kasutajakogemus (UX).

Vallo Põldaru suurklientide hulka kuuluvad Delfi, City Motors, Reisidiilid, Hammas32, Sõbralt Sõbrale jpt. Ka on Strateegi asutaja töötanud rahvusvaheliste SEO klientidega nii Ameerikas, Balil, Saksamaal, Inglismaal, Norras, kui muidugi ka lähiriikides.

Koolitusele on kaasatud keeletoimetaja, kes jagab nippe, kuidas muuta oma veebitekstide lihtsaks ja selgeks!

Vastused sinu küsimustele

Jah. Sa saad kogu kursuse materjalile ligipääsu 2023. aasta lõpuni, mis võimaldab sul õppida ja tegutseda siis, kui sulle sobib. 

Kui sul tekib koolituse materjale vaadateks küsimusi, palun saada need marika@prouaekspert.ee 

SEO tulemuste osas pead varuma veidi kannatlikkust. Sõltuvalt valdkonnast, kus tegutsed võivad esimesi tulemusi näha kuu või kahe pärast.

Copywritingu osas võid esimesi tulemusi märgata juba järgmisel päeval. Näiteks avastad, et kuigi veebilehe külastatavus on sama, on päringuid ja müüki palju rohkem. 

Jah, sul on võimalus kursusel osalemise eest tasuda ka kahes osas. 

Koolituse tulemusena tead ja oskad

  • Koolituse tulemusel tunned SEO tööriistu, oskad optimeerida sisu ja metaandmeid;
  • Saad teada, milliseid copywriting’u võtteid kasutada, et kodulehe külastajad maksvateks klientideks muuta;
  • Oskad ehitada enda veebilehe üles nii, et see on Googles paremini nähtav (SEO), kasutajasõbralik ning täidab sinu ärilisi eesmärke.

Õppekava rühm: turundus ja reklaam.

Õppematerjal, videojuhendid, tekstid ja kogu abistav materjal on mugavas e-kursuse keskkonnas, kuhu saad üheks aastaks ligipääsu. Materjal on sorteeritud, teemade kaupa. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku.

Testimonial

Mida koolitustel osalejad räägivad

5/5
“Kindlasti julgen Marika koolitusi ja teenuseid teistele soovitada. Mulle meeldib just see, et siit ei saa kaasa ainult tehnilist valmisolekut, aga ka turunduslikku vaadet.”
KELLY SAATMANN
5/5
“Super koolitus, sain väga palju kasulikku informatsiooni absoluutselt kõiges. ”
Roberta Gruft
5/5
“Sain kinnitust,et kui selgitusi jagab õige inimene(nagu Proua Ekspert),siis on tavainimesele kodulehe tegemine teostatav.”
TIINA REINKORT
5/5
“Aitäh suurepärase kursuse eest, need koolitused on lihtsalt nii head, et siit ei saa puududa 🙂”
LIINA OSTUMAA
Shopping Cart
Scroll to Top