fbpx

Vestlusrobotid on tulnud, et jääda!

230% müügikasvu ja neli korda rohkem kliendikontakte. Umbes selliste lubadustega alustavad maailmas tuntud vestlusrobotite tegijad. Kas tõesti?

Vestlusrobot võib täiendada – ja miks ka mitte asendada – klienditeenindust sinu ettevõttes.

Turunduses, kus kõige olulisemaks tegevuseks on potentsiaalsete kliendikontaktide kogumine, on ta abiks meilide kogumisega.

 

Kuidas vestlusrobot müügiosakonnale tuge pakub? 

Müügiosakonnale võib ta pakkuda tuge kampaaniapakkumisi tutvustades.

Näiteks võid sa ettevalmistada automaatse vestluse, kus robot pakub e-poest lahkujatele sooduskoodi. Sellisel viisil võid nii mõnelgi veebilehe külastajal sabast kinni saada.

Tänu roboti viimase hetke pakkumisele ostab külastaja toote. Kuna pakud kiiret ja meeldivat tarnet, võibolla isegi üllatust  – ja oledki võitnud endale püsikliendi. Kõik tänu juturobotile!

Samuti saad sa juturoboti abiga pakkuda enda veebilehe külastajatele võimaluse laadida alla tasuta e-raamat. Loomulikult küsid selle eest vastu inimese e-postiaadressi. 

Juturobot võib olla sinu lehel ka kui üks tubli müügimees. Kujutle, et oled osalemas välismessil. Kulutanud tuhandeid eurosid, et ehitada üles silmapaistev müügiboks. Pannud välja kõik oma parimad tooted. Kui messiuksed avatakse ja rahvas hakkab sisse voorima, avastad, et unustasid kõige tähtsama – müügiinimese.

Inimesed võivad käia küll uudistamas sinu ägedaid tooteid, aga kuna müügiinimene puudub, jäävad tehingud tegemata.

Samamoodi võib olla ka sinu kodulehega. Kulutad tuhandeid eurosid, et ehitada üles äge veebipood. Kui aga inimesed, kes poodi külastavad, ei leia piisavalt infot või enda jaoks häid pakkumisi, siis kahjuks nad lahkuvad kaks kätt taskus.

Juturobot võib selles osas sind aidata. Lase temal  veebilehe külastajatele midagi ihaldusväärset pakkuda, kas sooduskupongi või tasuta kingitust.

Olgu mis on, üks on kindel. Vestlusrobotid on tulnud, et jääda, sest automatiseeritud vestlused muudavad ettevõtja elu lihtsamaks ja kasumlikumaks. Punkt.

 

Ehitan vestlusroboteid sinu kodulehele

Soovid juturobotit ka enda e-poodi või kodulehele?

Näiteks hiljuti tegin Piimandusmuuseumi kodulehele juturoboti.  Piimandusmuuseumile on Piimapiiga juturobot abiks klienditeeninduses. Inimesed ikka tahavad teada, millal muuseum on suvisel perioodil avatud ja mida seal teha saab.

Inhoud lehel olev vestlusrobot suunab veebilehe külastajate tähelepanu käimasolevale kampaaniale. 

 

Palju vestlusroboti seadistamine maksab?

Juturoboti seadistamine maksab üldjuhul 45 – 150 eurot, sõltub keerukusest. Kuumakse koos juturoboti haldusega on 12 – 20 eurot, sõltub kui palju ja tihti uuendusi robotile soovid.

Soovid endale juturobotit? Kirjuta marika@prouaekspert.ee või helista 58566702.