ÕPI TEGEMA WORDPRESSI KODULEHTI JA PAKU OMA TEENUST KA TEISTELE ETTEVÕTJATELE ASUKOHAVABA TÖÖ OOTAB SIND

Aastane õpiprogramm: Õpi tegema veebilehti ja paku teenust ka teistele!

Muuda oma oskused sissetulekuks – õpi looma professionaalseid WordPressi veebilehti ja paku oma teenuseid ettevõtjatele üle maailma! 

Alusta asukohavaba tööd ja kasvata oma sissetulekut mitme tuhande euro võrra!

Aastane programm “Õpi tegema WordPressi veebilehti”  on just see, mida vajad, et oma kodulehe tegemise oskusi lihvida ja neid teistele pakkuda. Õpid, kuidas teha kodulehti ja neid hallata!

See on programm, kus me ei hoia midagi tagasi. 

Sind õpetavad  WordPressi parimad spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus kodulehtede ja e-poodide tegemisega. 

Anname sulle edasi kõik oma kogemused ja parimad WordPressi tööriistad, et saaksid võimalikult kiiresti alustada veebilehtede tegemisega. 

Aitame sul säästa sadu tunde, mis sul kuluks info otsimisele. See on sinu kiirtee parimate teadmiste ja oskuste juurde. 

Programmis osaledes saad juba mõne nädala pärast luua oma esimese veebilehe ja õpid turundama oma kodulehe tegemise teenust. 

Aitame sul kliente leida, sest saame tihti päringuid, mida ajapuuduse tõttu oleme sunnitud ära ütlema. Anname need hea meelega edasi parimatele tegijatele!

Järgmine õpiprogramm toimub:
30.09.2024 – 01.09.2025

Programm kestab ligi aasta ja see toimub Veebikooli platvormil. See tähendab, et kogu materjal ja suhtlus on kõik ühes kohas. Liikmed saavad tasuta osaleda õpinädalatel ning saavad ligipääsu veelgi rohkematele materjalidele ning koolitustele. 

Soovid osaleda?

Pane ennast kirja. Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust. Kui sul on küsimusi, kirjuta marika@prouaekspert.ee 

Palju programmis osalemine maksab?

Programmi on pakendatud nii palju väärtust, et kui ostaksid kõik need koolitused, materjalid ja tööriistad eraldi, küündib hind ligi 5000 euroni.  

Aga kuna osaliselt on materjalid ette salvestatud ja tööriistad juba olemas, siis saame programmi hinna teha sinu jaoks mitu korda soodsamaks. 

Aastase programmi tasu on 1200 eurot, tasuda saad soovi korral kolmes võrdses osamakses. 

Töötukassa koolituskaardi partner on MTÜ Eesti Noored Talendid. 

Programmi eesmärk on õpetada,  kuidas luua professionaalseid WordPressi veebilehti ja kuidas pakkuda kodulehe tegemise teenust ka teistele. Programm keskendub nii veebilehtede loomisele kui ka nende haldamisele.

See programm on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida veebilehtede tegemist ning haldamist ja pakkuda seda teenust teistele.

Programmis osalemise hind on 1200 eurot. Võimalus on tasuda osamaksetega, 350 eurot kvartalis. 

Koolitused toimuvad kaks korda kuus.  Lisaks saad ligipääsu e-kursustele, kust leiad palju videomaterjali, mille abil iseseisvalt tegutseda ja õppida!

 Jah, kõik koolitused salvestatakse ja need on kättesaadavad järelvaatamiseks.

 Koolitajateks on WordPressi parimad spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus kodulehtede ja e-poodide tegemisega.

Peale minu on membership programmis veel veebiarendaja Teet Bergmann, kes vastab grupis tekkivatele küsimustele ning viib üks kord kuus läbi "küsimuste ja vastuste töötuba!". 

Jah, programmil on privaatne grupp, kus saate esitada oma küsimusi ja saada individuaalset abi. 

Programmi toimumise ajad on:
Esimene grupp – 01.03.2024 – 28.02.2025
Teine grupp – 01.04.2024 – 28.02.2025
Kolmas grupp – 30.09.2024 – 01.09.2025

 Saate kohese ligipääsu WordPressi põhjalikule kursusele ja eluaegsed litsentsid WordPressi tööriistadele.

Samuti jagan sinuga kõikide koolituste salvestusi, mida olen aastate jooksul läbi viinud ning mida tasub uuesti vaadata. Me ei hoia midagi tagasi!

 Jah, kui leiate, et programm ei vasta teie vajadustele, on võimalik programmist lahkuda, aga palume sellest ette teatada vähemalt kuu aega.

Lisainformatsiooni saamiseks palume teil täita vorm meie veebilehel. Vormi täitmine ei kohusta teid programmi liituma.

Koolituse tulemusena tead ja oskad

  • Koolituse tulemusel tead, kuidas luua WordPressis kodulehti ja e-poode;
  • Oskad hallata WordPressi lehti ja pakkuda kodulehe haldamise teenust;
  • Kuidas leida omale kliente, kellele kodulehtede tegemise või haldamise teenust pakkuda;
  • Oskad ehitada veebilehti üles nii, et need on Googles paremini nähtav (SEO), kasutajasõbralikud ning täidavad ärilisi eesmärke.

Õppekava rühm: Arvutikasutus

Auditoorse ja praktilise töö maht 36 akadeemilist tundi
Õppe kogumaht 80 akadeemilist tundi

Koolitused toimuvad nii reaalajas, kuid saad ligipääsu ka salvestatud videokoolitustele. Reaalajas kohtume grupiga kaks korda kuus, koolituse kestus on üks tund. Õppematerjal, videojuhendid, tekstid ja kogu abistav materjal on mugavas e-kursuse keskkonnas, kuhu saad üheks aastaks ligipääsu. Materjal on sorteeritud, teemade kaupa. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku.

Koolitajad ja eksperdid

Programmis osaledes saad osa erinevatest koolitustest, veebinaridest ja salvestustest, kus on külalisteks olnud Eesti parimad praktikud. Membership programmis osaledes saad ligipääsu kõikidele kodulehe tegemise koolituse salvestustele, mis mul varasemalt on toimunud. Me ei hoia midagi tagasi!

 Grupikoolitused toimuvad kaks korda kuus ja neid viib läbi Proua Ekspert ja WordPressi spetsialistid, kes vastavad ka sinu väga spetsiifilistele küsimustele.  

“Meie koolitustel on osalenud ligi 8000 inimest. Peamiselt oleme näidanud kuidas teha kodulehti ja e-poode, SEO-d, veebitekstide kirjutamist ja meiliturundust.

Suurim rõõm on näha, kuidas osalejatel kasvab usk endasse ning nad muutuvad järjest enesekindlamaks, et ise asju ära teha."
PROUA EKSPERT
“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks
"Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu olid jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema. Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale täiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha."
Aili Pai
Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏 Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂
Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht/e-pood luua. Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”
Elina Jürisaar
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Mulle meeldib paindlikkus, et koolitus on jaotatud eraldi video- ja zoomi koolitusteks ning üksteise motiveerimine, julgustamine ja head nõuanded. Iga uue väljakutsega on kõik muutunud paremaks ja selgemaks. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
“Mina osalesin väljakutsel teist korda. Esimesel korral süsteemidest midagi väga aru ei saanud ja sain lehe püsti livide järelevaatamistest. Sellel korral on pilt juba palju selgem, kust mida ja kuidas muuta saab. Kasu, mida väljakutsetest olen saanud on see, et ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu
Shopping Cart
Scroll to Top