fbpx

Alustame 20. septembril 2023 ÕPI TEGEMA WORDPRESSI KODULEHTI JA PAKU OMA TEENUST KA TEISTELE ETTEVÕTJATELE ASUKOHAVABA TÖÖ OOTAB SIND

3-kuuline programm: Õpi tegema veebilehti ja paku teenust teistele ettevõtjatele!

Muuda oma oskused sissetulekuks – õpi looma professionaalseid WordPressi veebilehti ja paku oma teenuseid ettevõtjatele üle maailma! 

Kas sul on kirg disaini ja tehnoloogia vastu, kuid puuduvad teadmised, kuidas alustada?

Programm “Õpi tegema WordPressi veebilehti”  on just see, mida vajad, et oma kodulehe tegemise oskusi lihvida ja neid teistele pakkuda.

See on programm, kus me ei hoia midagi tagasi. 

Peale minu õpetavad sind WordPressi parimad spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus kodulehtede ja e-poodide tegemisega. 

Anname sulle edasi kõik oma kogemused ja parimad WordPressi tööriistad, et saaksid võimalikult kiiresti alustada veebilehtede tegemisega. 

Aitame sul säästa sadu tunde, mis sul kuluks info otsimisele. See on sinu kiirtee parimate teadmiste ja oskuste juurde. 

Programmis osaledes saad juba mõne nädala pärast luua oma esimese veebilehe ja õpid turundama oma kodulehe tegemise teenust. 

Aitame sul kliente leida, sest saame tihti päringuid, mida ajapuuduse tõttu oleme sunnitud ära ütlema. Anname need hea meelega edasi parimatele tegijatele!

Programm kestab 3-kuud, see tähendab et lähiajal enam taolist programmi ei tule. Osaleda saab kuni 15 inimest

Esimene veebikohtumine toimub 20. septembril, aga ligipääsu salvestustele ja Facebooki gruppi anname niipea, kui oled meiega ühinenud. 

Oleme Töötukassa Koolituskaardi partnerid alates 2021 aastast.

Palju programmis osalemine maksab?

 Programmi on pakendatud nii palju väärtust, et kui ostaksid kõik need koolitused, materjalid ja tööriistad eraldi, küündib hind ligi 3000 euroni.  

Aga kuna osaliselt on materjalid ette salvestatud ja tööriistad juba olemas, siis saame programmi hinna teha sinu jaoks mitu korda soodsamaks. 

Osalemise tasu on 990 eurot.  Saad tasuda kolmes võrdses osamakses 330 eurot/ kuus. 

Soovid rohkem infot? 

Soovid rohkem infot? Saadame sulle täpsema programmikava ja info kõikide boonuste kohta e-posti teel

Programm mahutab kuni 15 inimest ja soovime olla kindlad, et sellest on sulle kasu. Seepärast palume sul täita vorm 🙂

.

Koolituse tulemusena tead ja oskad

  • Koolituse tulemusel tead, kuidas luua WordPressis kodulehti ja e-poode;
  • Kuidas leida omale kliente, kellele kodulehtede tegemise või haldamise teenust pakkuda;
  • Oskad ehitada veebilehti üles nii, et need on Googles paremini nähtav (SEO), kasutajasõbralikud ning täidavad ärilisi eesmärke.

Õppekava rühm: turundus ja reklaam.

Auditoorse ja praktilise töö maht 30 akadeemilist tundi
Õppe kogumaht 40 akadeemilist tundi

Koolitused toimuvad nii reaalajas, kuid saad ligipääsu ka salvestatud videokoolitustele. Reaalajas kohtume grupiga üks kord kuus, koolituse kestus on 2 tundi. Lisaks on sul võimalus osaleda töötubades, mida on kokku lausa 12. Töötoad toimuvad iga nädal teisipäeva õhtul kell 18 alates 5. septembrist kuni 28. novembrini.  Õppematerjal, videojuhendid, tekstid ja kogu abistav materjal on mugavas e-kursuse keskkonnas, kuhu saad üheks aastaks ligipääsu. Materjal on sorteeritud, teemade kaupa. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku.

Koolitajad ja eksperdid

Programmis osaledes saad osa töötubadest, mida viivad läbi erinevad eksperdid. 

Marika on töötanud turundus – ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Ta on käivitanud mitmeid ettevõtteid ja töötanud turundusjuhina.

Ta on andnud välja ka ajakirja YU, kirjutanud turundustekste väga paljudele veebilehtedele.

Katrin Vilimaa-Otsing on digiturunduse ekspert ja turundusstrateeg, kes on valdkonnas tegutsenud üle kümne aasta. Põhiliselt tegeleb Katrin strateegilise nõustamise, tulemuste analüüsiga.

Katrin haldab aktiivselt ka reklaamikampaaniaid proovides “omal nahal” võimalikud strateegiad läbi.

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Vallo on pikaajalise kogemusega digistrateeg, kelle fookuseks on SEO ja kasutajakogemus (UX).

Vallo Põldaru suurklientide hulka kuuluvad Delfi, City Motors, Reisidiilid, Hammas32, Sõbralt Sõbrale jpt. 

Kristen on pikaaegsete kogemustega veebiarendaja. Ta on töötanud digiagentuurides ja hetkel tegutseb vabakutselisena.  Tema jaoks ei ole ükski lahendus liiga keeruline. Kristeni käe all on valminud näiteks sellised veebilehed, nagu: lottemaa.ee,  uusmaa.ee ja tood.ee. 

“Meie koolitustel on osalenud ligi 8000 inimest. Peamiselt oleme näidanud kuidas teha kodulehti ja e-poode, SEO-d, veebitekstide kirjutamist ja meiliturundust.

Suurim rõõm on näha, kuidas osalejatel kasvab usk endasse ning nad muutuvad järjest enesekindlamaks, et ise asju ära teha."
PROUA EKSPERT
“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks
"Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Varasemalt on olnud kokkupuude wordpressiga, kuid ei alustanud oma kodulehe tegemist. Tundus, et nädala ajaga sain vastused kõigile küsimustele, mis eelnevalt puudu olid jäänud. Kõige kasulikum mulle oli SEO ja turvalisuse teema. Heameelega teeks kursuse veelkord läbi, et ikka kõike veelkord kinnitada, ning teistele soovitaks kindlasti! Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale täiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha."
Aili Pai
Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏 Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂
Soovitaksin väljakutset kindlasti kõigile, kellel oma ettevõttega seoses vaja koduleht/e-pood luua. Nädalaga saab informatsiooni nii palju, et pea võib plahvatada ja öösel magada ei saa, kuna mõtteid tekib nii palju. 😅 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”
Elina Jürisaar
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Mulle meeldib paindlikkus, et koolitus on jaotatud eraldi video- ja zoomi koolitusteks ning üksteise motiveerimine, julgustamine ja head nõuanded. Iga uue väljakutsega on kõik muutunud paremaks ja selgemaks. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
“Mina osalesin väljakutsel teist korda. Esimesel korral süsteemidest midagi väga aru ei saanud ja sain lehe püsti livide järelevaatamistest. Sellel korral on pilt juba palju selgem, kust mida ja kuidas muuta saab. Kasu, mida väljakutsetest olen saanud on see, et ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu
Shopping Cart
Scroll to Top