KODULEHE TEGEMISE TÖÖTOAD ETTEVÕTJATELE

Loo endale tulutoov veebileht!

Töötoad on praktilised ja personaalsed. 

Ruumi on vaid kümnele inimesele.

Juhendame sind samm-sammult, et saaksid asju kohe alguses õigesti teha. 

Lisaks tehnilisele oskusele, õpid ka oma veebilehte turundama!

Ja kui midagi läheb valesti? Oleme seal, et sind toetada ja aidata.

Meie töötoad hõlmavad erinevaid teemasid, alates kodulehe planeerimisest ja e-poe seadistamisest kuni meiliturunduseni. 

Üheskoos on  lihtsam.

Lihtsalt mõtle vabadusele, mida saavutad, kui oma veebilehe tööle saad.

See on sinu võimalus saada iseseisvaks, tõhusamaks ja enesekindlamaks oma kodulehe haldamisel. 

Kuidas töötoad välja näevad?

Töötubasid viime läbi teemade kaupa, kus näitame kuidas asju seadistada ja mida turunduslikult silmas pidada. See võimaldab sul valida just sinu jaoks olulise teema. Tutvu töötubade kalendriga!

Enamasti viin mina ise läbi töötubasid, kuid sageli kaasan ka teisi eksperte. Olen WordPressis kodulehti loonud rohkem kui kümne aasta vältel ja mis peamine – olen seda teinud turundaja pilgu läbi.

Töötuba kestab 90 minutit.  Me võtame alati aega vähemalt 30 minutit küsimuste ja vastuste jaoks. Meie eesmärk on tagada, et iga küsimus saaks vastuse.

Töötoa hind on vaid 49 eurot osaleja kohta. Selle hinna sees saad põhjaliku ülevaate valitud teemast koos vajalike tööriistade ja parimate soovitustega. 

Koos on sellepärast ka parem, et tihti teised küsivad neid asju, mille peale sa ise alguses ei tulegi!

Töötuba mahutab kuni 10 inimest. See tagab, et iga osaleja saab võimaluse küsida oma personaalseid küsimusi ja saada vastused otse meie spetsialistidelt.

Meie koolitajad toovad palju näiteid reaalsest elust ja põnevatest lahendustest, et aidata sul paremini mõista, kuidas teoreetilisi teadmisi praktiliselt rakendada.

Kõik töötoad salvestatakse. Kui sulle kuupäev ei sobi, saad saata oma küsimused ette e-posti teel ja vaadata töötuba järele oma ajal ja omas tempos.

See on meie pühendumus sinule. Meie eesmärk on tagada, et sa saaksid oma WordPressi lehega hakkama kiiremini, lihtsamalt ja enesekindlamalt. 

Tutvu töötubadega

Rohkema info saamiseks klõpsa pildil või nupul “Osta pilet”. See viib sind töötoa tootelehele, kus saad tutvuda töötoa sisuga. 

 • 49.00

  Töötuba toimub 5. september kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 12. september kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 12. oktoober kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 3. oktoober kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 10. oktoober kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 18. oktoober kell 11.00–12.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

   

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 24. oktoober kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 31. oktoober kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 7. november kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 14. november kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 21. november kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet
 • 49.00

  Töötuba toimub 28. november kell 18.00–19.30 ZOOMIS (järelvaadatav)

  Osta pilet

Koolitajad

Marika on töötanud turundus – ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Ta on käivitanud mitmeid ettevõtteid ja töötanud turundusjuhina.

Ta on andnud välja ka ajakirja YU, kirjutanud turundustekste väga paljudele veebilehtedele.

Katrin Vilimaa-Otsing on digiturunduse ekspert ja turundusstrateeg, kes on valdkonnas tegutsenud üle kümne aasta. Põhiliselt tegeleb Katrin strateegilise nõustamise, tulemuste analüüsiga.

Katrin haldab aktiivselt ka reklaamikampaaniaid proovides “omal nahal” võimalikud strateegiad läbi.

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Vallo on pikaajalise kogemusega digistrateeg, kelle fookuseks on SEO ja kasutajakogemus (UX).

Vallo Põldaru suurklientide hulka kuuluvad Delfi, City Motors, Reisidiilid, Hammas32, Sõbralt Sõbrale jpt. 

Kristen Teder on pikaaegsete kogemustega veebiarendaja. Ta on töötanud digiagentuurides ja hetkel tegutseb vabakutselisena.  Tema jaoks ei ole ükski lahendus liiga keeruline. Kristeni käe all on valminud näiteks sellised veebilehed, nagu: lottemaa.ee,  uusmaa.ee ja tood.ee. 

Merily Lillevälja tegeleb brändikujunduse, fotograafia ja graafilise disainiga. Ta õppinud brändingut ja turundust Hollandis Haagi Ülikoolis. Ta on läbinud praktika nii reklaamiagentuuris Tabasco, disainiagentuuris Velvet kui ka Havas Estonia reklaamiagentuuris, kus hiljem töötas ta ka graafilise disainerina. 

Mida osalejad räägivad?

“Meie koolitustel on osalenud ligi 8000 inimest. Suurim rõõm on näha, kuidas osalejatel kasvab usk endasse ning nad muutuvad järjest enesekindlamaks, et ise asju ära teha."
PROUA EKSPERT
“Koolitustel on mõnus kogukond ning saab omavahel tuge pakkuda ja abistada.

Kindlasti soovitan ka edaspidi osaleda kõigil, kel vähegi soovi endale ise luua koduleht või täiustada olemasolevat 🙏❤😊"
Liisa Sildmaa
“Olen esmakordne WP kasutaja ja olen megalt palju õppinud. Kodulehe loomise käigus olen saanud põhjalikult läbi mõelda ka oma pakutavad teenused. Aitäh selle võimaluse eest!”
HANNA KRIISKA
“Kõige kasulikum on see, et hakkasin ise tegema oma lehte. Ise tehes on oodatava tulemiga lähedasem ühendus ja saan jooksvalt muuta, luua uut ja katsetada 😍"
Anneli Pille
“Osalesin ka varasematel koolitustel, kuid seekord oli esimest korda tunne, et ma saangi sellega hakkama. Varsemalt kasutasin Divit, aga Elementoris on veebilehe ehitamine kergem ja arusaadavam. Aitäh Teile!"
Monica Tammverk
"Ma poleks varem uskunud, et saan ise kodulehe tegemisega hakkama. Praegusel hetkel tundub see kodulehe loomise maailm nii põnev ja nii palju on asju, mida tahaks veel juurde õppida."
Kadri Cabbaraoglu
"Kõige kasulikum on see, et koduleht sai teisel katsel valmis ja see õppeprotsess step-by-step oli nii super. Nii nagu paljude puhul, oli ka minul hirm, et ma ei saa sellega hakkama. Kuid samm-sammu haaval, mõnikord ka üht juhendit 1000 korda vaadates tuleb ka julgus ja enesekindlus. On ikka väga hea tunne, kui näed tulemust."
Aili Püks

“Minu jaoks oli kogu see koolitus kasulik. Olen jõudnud nullist ikka kõvasti kõrgemale ja koduleht on juba täiesti kodulehe moodi. 🙏

Kõik, mida õpetasite, oli arusaadav ja teostatav. 🙂 Minu poolt suured-suured tänud ja paid korraldajatele! 💛”

ELINA JÜRISAAR

“Minu jaoks oli kasulik kõik, mis puudutas tasuta tööriistu 🙂 ja videojuhendeid oli mugav kasutada, järele vaadata ja vajadusel pausile panna.”

ANN TÄPP

“Minule meeldis, et juhendid on väga selgesti sõnastatud, väga lihtne oli jälgida ja kaasa teha. Uskumatu, kuid väikese ajaga ON võimalik endale taiesti töötav ja toimiv veebileht valmis teha.

KADRI JANSON

“Koolituse juures oli kõige kasulikum loomulikult see, et lõpuks sai leht laivi. Sain parema ülevaate, kuidas oma leht turvalisemaks muuta ja milliseid pluginaid eelistada.

Soovitan kindlasti kõigile koolitust, sest lihtsam, kiirem ja tõhusam on sellisel viisil kodulehe tegemine selgeks saada ja teadmised värsked hoida, kui lõputult ise pusima jääda. Lisaks on koolitajad väga sõbraliku ja lahke suhtumisega!”

INGA EGLIT

 

HOIA ENNAST KURSIS TULEVASTE TASUTA KOOLITUSTEGA!

Ära maga enda jaoks olulist maha!

Hoiame sind kursis, kui midagi head ja kasulikku on tulemas. Me ei spämmi ja listist saad iga kell ühe klikiga lahkuda. 

Shopping Cart
Scroll to Top