Küsi abi

Konsultatsioon,  kus asjad saavad tehtud! 

Konsultatsioon toimub Zoomis, jagan oma ekraani ja näitan, kuidas midagi ära teha. Sinu jaoks on see topelt kasulik aeg, asjad saavad tehtud ja sina saad targemaks! Nii tead kuidas iseseisvalt edasi toimetada. 
 

Palju konsultatsioon maksab? 

Konsultatsiooni tasu on 60 eurot ja see kestab kuni üks tund. Kohtumise järgselt saadan sulle toetavat koolitusmaterjali, mille abil saad iseseisvalt edasi tegutseda. Vastan ka hiljem küsimustele, kui midagi jäi selgusetuks.  Soovin sind aidata, et saaksid kergema vaevaga ka keerulisemad asjad ära teha!

Mis teemadel saan sind aidata?

Saan aidata sind järgmistes teemades:

  • Kodulehtede ja e-poodide tegemine;
  • Sõnumistrateegia ja copywriting;
  • Meiliturundus;
  • SEO tekstide kirjutamine;
  • Müügitunnelite loomine, et lansseerida uusi tooteid või teenuseid.

Jagan sinuga ekraani, näitan kuidas asjad ära teha – nii saad ka ise targemaks ja saad õppida, kuidas asjad käivad. Soovitan sulle parimaid tööriistu, mis sobivad sinu vajadusega ja paneme need koos sinu ettevõtte heaks tööle!

Olen väga tänulik Marikale Zoomi vahendusel konsultatsiooni eest. Olin kodulehe tegemisega täitsa kinni kiilunud. Osa funktsiooni ei töötanud korralikult ja pluginad sassis. Marika aitas tunni ajaga väga palju korda teha ja tänu salvestusele saan nüüd ise rahulikult kõik teemad üle käia. SUURED TÄNUD 🙏 Hindan väga seda, et on selline võimalus konsultatsiooni võtta ja seega ise jälle edasi liikuda. SUPER!
Shopping Cart
Scroll to Top