fbpx

ERIPAKKUMINE

Maikuu kodulehe tegemise maraton
 

Iga päev uus videojuhend ja materjalid, mis aitavad sul lehega sujuvalt edasi liikuda. 

Koolitused on väikeste osade kaupa, loogilises järjestuses, kõik vajalik mida pead teadma kodulehe tegemisest.

Õpime koos privaatses Facebooki grupis, kus saad küsida personaalset abi.

LIHTNE

Iga päev uus videojuhend ja ülesanne. Teemad on ette teada.

LOOGILINE

Leiad kiiresti üles kõik vajaliku. Järelvaatamise võimalus kuni aasta lõpuni.

TEHTAV

Näitan sulle samm-sammult ette, kuidas kõik vajalikud asjad ära teha.

Miks tasub osaleda? 

Olen korraldanud kodulehe tegemise tasuta väljakutseid, kus on osalenud juba ligi 3000 inimest. Märkasin, et peamine põhjus, miks veebileht võib pooleli jääda on ajapuudus. 

Üksinda tehes võib kuluda päevi, enne kui jõuad soovitud lahenduseni. Aga see ei pea nii olema. 

Maikuu maratonis on materjal jaotatud väiksematesse osadesse ja loogilisse struktuuri.

Postitan iga päev maikuu maratoni privaatsesse Facebooki gruppi uue videojuhendi + lisamaterjalid. 

Kõik olulised teemad, mida veebilehe ehitajal vaja võib minna.  

Lisaks tehnilistele õpetustele, räägime veel SEO-st, veebitekstide kirjutamisest, reklaamimisest jms. mis on oluline internetis müümiseks. 

Ligipääs koolitustele ja materjalile kuni aasta lõpuni

Maratoni õppematerjal, videojuhendid, tekstid ja kogu abistav materjal on järelvaadatav mugavas e-kursuse keskkonnas, kuhu saad ligipääsu kuni selle aasta lõpuni.  Materjal on sorteeritud, teemade kaupa. Leiad kiiresti üles kõik vajaliku.

Teemad, mida maratoni jooksul läbime

R

Wordpressi ABC

WordPress on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme, mille peale on enamus veebilehti ehitatud. Kuidas WordPressi seadistada? Mis võimalusi tasuta WordPress pakub?

R

Pluginad ehk lisafunktsioonid

WordPressil on tuhandeid tasuta ja väga häid pluginaid, mis sinu veebilehele annavad võimsust juurde: turvalisust, kiirust, funkstioone. Kuidas neid leida ja  seadistada? Milliseid pluginaid oma lehele valida? 

R

Lehe kujundamine

Lehe kujundamiseks on erinevaid võimalusi. Juhendites näitame nii tasuta Elementori veebiehitajat, Elementor PRO ja Divi teema võimalusi. 

R

Ehita oma lehte piiranguteta!

Osalejana saad kingituseks Elementor PRO litsentsi, mis kehtib kuni märtsini 2023 ja eluaegse Divi teema litsentsi. 

R

Turundus

Kuidas Google otsingus välja tulla? Kuidas veebilehele liiklust saada? Reklaamimine. Veebitekstide kirjutamine. Sisu loomine.

 Õpi oma tempos. Materjalile on ligipääs kuni aasta lõpuni. 

Eripakkumine!

Nii põhjalikud koolitused, nagu maratoni programm pakub, võivad maksta ligi 1500 eurot. Pärast maikuud on sellise ühekuulise koolituseprogrammi hind vähemalt 490 eurot.

Soodushind 97 eurot

Soovi korral saad maksta kahes osas.  Kahes osas tasumiseks vali palun pangaülekandega tasumine. Saadan arve e-posti teel. 

97.00

Kingituseks

Osalejana saad kingituseks Elementor PRO litsentsi, mis kehtib kuni märtsini 2023 ja eluaegse Divi teema litsentsi.  Samuti saad sa kuni aasta lõpuni sissepääsu e-kursusele, kus lisaks maratoni materjalile leiad ka muud vajalikku, nagu näiteks meiliturunduse kahetunnine koolitus. 

Elementor PRO WordPressi teema

Divi WordPressi teema

Sissepääs e-kursusele kuni aasta lõpuni

  

PROUA EKSPERT

Marika Juusu

Töötanud turundus- ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Viimased aastad keskendunud turundustrateegiate loomisele ja copywriting`ule. Kodulehtede tegemise kogemus aastast 2011. 

Marika on maratoni elluviija ja põhikoolitaja.

TEHNILIST TUGE PAKUB

Veebirebane

Veebimajutuse meeskonnaliikmed annavad nõu nii praktilistel koolitustel, kui ka väljakutsel osalejate privaatses Facebooki grupis. 

Veebimajutus on kõige alustajasõbralikum teenusepakkuja Eestis.

Mis vahe on tasuta väljakutsel ja maratonil?

Tasuta väljakutse koolituste materjal ei ole nii põhjalik, kui maratoni oma.

Maratatoni videojuhendid ja materjalid on loogilises järjestuses, ja katavad kõik vajaliku, mida veebilehe ehitajal on vaja teada. Iga päev uus juhend ja ülesanne.

Kokku vähemalt kolmkümmend juhendit. Kusjuures saad igal ajal Facebooki grupis abi küsida.

Kas ma pean midagi ette valmistama, et maratonist osa võtta?

Kui sa veel ei ole jõudnud, siis on osalemiseks vaja registreerida endale domeen ehk sinu uue kodulehe aadress ja tellida kodulehe majutus. Õnneks on veebimajutusel sulle väga hea pakkumine. Saad registreerida domeeni ja tellida kolmeks kuuks majutuse vaid 1 euro eest, paketti saad iga kell muuta või lõpetada. Registreeri domeen SIIN 

Teiseks on hea, kui sul olemas esialgne nägemus sellest, milline saab olema sinu uus koduleht.

Kolmandaks, valmista ette (osaliselt) tekstid ja fotod, mida kodulehel soovid kasutada.

Kas juba tundub liiga palju? Ära muretse! Oleme valmistanud sulle ette põhjalikud juhendid, mille abil saad iseseisvalt need esimesed sammud ära teha.

 

Kas on olemas juhendid, kuidas väljakutseks ette valmistuda?

Jah, on. Osale maratonil ja saad ligipääsu videojuhenditele, mis aitavad sul samm-sammult kõik vajaliku ettevalmistuse ära teha.

Toon sulle alljärgnevalt ka lühikese kokkuvõtte:

Kas alustad täiesti nullist?

Registreeri domeen ja telli endale prooviks tasuta 3 kuuks majutus: https://www.veebimajutus.ee/prouaekspert/
Lae endale iseteeninduses lehele WordPress.

Kas koduleht või domeen Veebimajutuses juba olemas?

  • Kui sul on koduleht olemas, siis loo alamdomeen. Lae sinna uus WordPress ja alusta nullist või klooni olemasolev koduleht. Küsi vajadusel abi Veebimajutuse klienditeenindusest!
  • Kui sul domeen registreeritud, aga majutuspaketti pole veel tellinud, siis telli 3-kuuks tasuta majutuspakett, kasutades promokoodi PROUAEKSPERT. Saad hiljem ühe klikiga majutuspaketti muuta ja tühistada.

Kui sul on domeen ja/või majutus mujal teenusepakkuja juures

Kui sul on koduleht olemas mujal serveris, näiteks Zone vms. siis saad luua alamdomeeni ja katsetada seal.

Aga kui soovid kasutada tasuta tööriistu, mis Veebimajutuses kodulehte tehes kaasa tulevad, siis telli 3-kuuks tasuta majutuspakett, kasutades promokoodi PROUAEKSPERT. 

Videojuhenditele saad ligipääsu, kui registreerud koolitusele. Vajadusel saad alati abi küsida Veebimajutuse klienditoelt.

Kaua saab järele vaadata?

Tõstame juhendid ja materjalid peale maratoni mugavasse e-kursuse keskkonda, kuhu on sul ligipääs kuni aasta lõpuni.

Mis ajaga pean arvestama?

Tegutseme kinnise Facebooki grupina, kuhu postitame iga päev videojuhendi, materjali ja kodutöö. Saad vajadusel alati järgi vaadata ja küsida personaalset abi. 

Kuna teemad on kõik ette teada, saad otsustada, kas võtad terve päeva, mil vajalikud asjad ära teed või liigud iga päev sammu võrra edasi.

Milliste kuludega pean arvestama, kui teen WordPressiga kodulehe?

Kuigi WordPressi sisuhaldustarkvara on tasuta, siis mõned kulud siiski kodulehe tegemisega kaasnevad.

Esiteks on sul vaja kuhugi majutada oma uus koduleht. Majutusteenuse hinnad on Eestis suhteliselt samal tasemel. Kõige tuntumad majutusteenuse pakkujad on Veebimajutus ja Zone.

Kodulehe väljakutsel näitan Veebimajutuse iseteenindust. Sul on võimalus 3 kuuks tasuta endale majutus tellida ja soovi korral saad hiljem alati ümber kolida. Kolimisega aidatakse sind, seega sinu jaoks mingit olulist lisatööd ei teki.

Majutusteenuse hinnad on 5–11 € / kuus, sõltuvalt paketist mida kasutad.

Teiseks võib sul kodulehe ehitamisel vaja minna mingeid funktsioone, mis on tasulised. Selleks on WordPressil olemas tasulised pluginad, hinnad on keskmiselt 10–50 eurot. Üldiselt saab enamus asju tasuta tehtud, ja keskmisel veebilehel pole vaja pluginaid juurde osta.

Kolmandaks kodulehe parandused. Kuna WordPress on tasuta sisuhaldustarkvara, siis satub see ka rünnakute alla. Kui lehega midagi juhtub, võib sellega kaasneda vajadus spetsialisti teenuse järgi. Kui kasutad aga oma lehel turvapluginaid, mida väljakutsel tutvustame, siis ei pea sa üldjuhul ohtu kartma.

Kas mõni küsimus jäi vastamata?

Olen väga tänulik, kui annad mulle sellest teada. Sest võib vabalt juhtuda, et sama küsimus kimbutab ka teisi ja ma lihtsalt ei ole osanud selle peale ise tulla. Palun kirjuta marika@prouaekspert.ee või saada mulle sõnum messengeri.

Maraton algab

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)