Soodus

Kodulehe tegemise väljakutse VIP pakett (mai 2023)

47.00

VIP-pilet on mõeldud neile, kes soovivad saavutada enamat! VIP-liikmena avaneb sulle uks eksklusiivsetesse võimalustesse:

🌟 Kohene juurdepääs väärtuslikele boonuskoolitustele, mis aitavad sul veebilehe kiiremini ja ilma peavaluta valmis teha!

🚀 Eluaegne litsents hinnatud tasulistele WordPressi tööriistadele, mis aitavad luua tõeliselt muljetavaldavaid veebilehti.

🎬 Järelvaatamise õigus mugavas e-õppekeskkonnas kuus kuud – vaadake materjale just siis, kui vajate!

Müügis on vaid 35 VIP-piletit, et pakkuda Sulle erilist ja personaalset tuge! Kui soovid kogeda seda ainukordset VIP-kogemust, pead tegutsema KOHE, sest need piletid saavad otsa kiiremini, kui oskad arvata!

Vipina saad ligipääsu eraldi e-keskkonda, kust leiad kohe eest kõik tasuta kodulehe tegemise väljakutse koolitused. Jah! Need on juba sinna üles laetud, sa ei pea ootama laupäevani, et teada saada mida teha selleks, et veebileht Google otsingumootoris paremini välja tuleks (SEO).

Samuti on seal boonuskoolitused, nagu näiteks meiliturunduse koolitus, kampaanialehe tegemine jpm.

E-keskkonnast leiad ka varasematel väljakutsetel olnud  külalisesinejate koolitused ning parimad palad, mis aitavad sul oma veebilehte ehitada ja turundada. 

Selleks, et ChatGPT-d paremini kasutada, tasub ennast kurssi viia copywritingu põhitõdedega. Näiteks, kas sa tead, milline on sinu brändihääl (tone of voice)? Kas tead copywritingu kõige enamkasutatavaid valemeid? Või kuidas teha sihtrühmauuring, ja mis on selles oluline teada? Vii ennast copywritingu baasasjadega kurssi ja kirjuta chatGPT abiga mõjusaid turundustekste. 

See võimaldab sul saada paremaid ja täpsemaid vastuseid. Õiged promptid annavad selgemad juhised ja suunavad süsteemi vastama soovitud teemale või küsimusele. Vii ennast copywritingu baasasjadega kurssi ja oskad chatGPT-d oluliselt paremini kasutada. 

Saad endale kohe supertööriistad, millega veebilehte ehitada. Ja mitte piiratud litsentsi, vaid saad eluaegse litsentsi ühele oma veebilehele:
Astra PRO, on WordPressi üks populaarsemaid teemasid. Seal on ka tasuta versioon, mida kasutame tasuta väljakutsel. Aga PRO lukustab sinu jaoks lahti väga palju kasulikke funktsioone, mille abil saad ehitada näiteks kodulehe päist ja jalust mugavamalt või e-poe lehti kohandada nii nagu soovid. 
Ultimate Addons for Elementor , sisaldab 40+ lisamoodulit, mida tasuta Elementoris ei ole. Lisaks veel 100+ valmiskujundatud lehte ning 200+ sektsiooni. 
Premium Starter Templates sisaldab ka tasulisi kujunduspõhjasid, mis muidu “premium” märgistuse all lukustatud on. 

Tasuta väljakutsel osalejatele on ligipääs koolitustele kuni kuu lõpuni. Vippidele on järelvaatamine kõikidele koolitustele kuus kuud, nii need, mis on tasuta kodulehe väljakutsel kui ka need, mis mõeldud ainult vippidele. 

Üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma koduleht kiireks muuta Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et tulla välja Googles ja olla kasutajasõbralikum.

47.00

Shopping Cart
Kodulehe tegemise väljakutse VIP pakett (mai 2023)
47.00
Scroll to Top