Kodulehe väljakutse VIP pilet (november)

976.00

Kategooria:

Vip pilet sobib neile, kes soovivad väljakutsest maksimumi võtta. Vipid osalevad praktilistes töötubades, saavad kohese ligipääsu boonuskoolitustele ja kingitused.  Järelvaatamise õigus kuus kuud.

NB! Piletite arv on piidatud, et saaksime pakkuda personaalsemat tuge väiksemale grupile!

E-maili turundus ja selle sidumine oma WordPressi lehega (Smaily ja Mailerlite), SEO, veebilehe tõlkimine jpm. Samuti leiad sealt ka veebilehe ehitamise Elementor PROga. Kokku hea mitu tundi väärt materjali mugavas e-keskkonnas. Leia kiiresti vajalik, tee järgi – tehtud!

Vippidele pakendame kogu materjali mugavasse e-keskkonda. Lisame videotele ajatelje, nii leiad kiiresti üles vajaliku teema. Õpi omas tempos ja seda mida parasjagu vaja! Sa ei pea kulutama tunde YouTube`s tuhlamisele või veebis surfamisele.

Superhea võimalus ehitada oma veebilehte nii nagu soovid, ilma et piirangud ette tuleks. Astra PRO lukustab lahti kõik elemendid ja võimalused, saad valida 180+ premium template vahel just oma lemmiku ning Ultimate addons for elementor annab sulle juurde veel terve hunniku valmiskujundatud sektsioone ning 40 + uut moodulit, mida oma lehel kasutada. Ainuüksi selle kingituse väärtus on ligi 500 eurot. Eluaegne litsents ühele kodulehele!

Elementor on üks populaarsemaid veebiehituse tööriistu. Tänu PRO-le saad ehitada lehte piiranguteta.

Elementor PRO aastase litsents maksab muidu 49 €, aga vippidele on see tasuta! Võid seda kasutada, aga kuna lisandus paketile ka Astra PRO koos lisadega ei pea seda tegema. Aga võid seda võimalust kasutada ka teisel veebilehel.

Kingituseks 30-leheküljeline e-raamat “Kuidas kirjutada veenvaid müügitekste”. Rakendades raamatus olevaid teadmisi, saad kasvatada oma käivet ja müügitulemusi.

WP Rocket teeb su veebilehe kiireks, mis on oluline nii veebilehe külastajate jaoks, kui ka Google otsingus paremini väljatulekuks.  Seadistamine on lihtne ja jõukohane, vajalikud juhendid leiad vippidele mõeldud e-keskkonnast.

WP Rocket litsents maksab muidu 49 eurot aastas, aga vippidele on see terveks aastaks tasuta!

Kingituseks tasuta pluginate loetelu, millega oma veebilehte piiranguteta ehitada.

Mida koolitused sisaldavad?

 

Novembrikuu salvestused 

* Coming soon ja lehe varundamine;
* Päise ja jaluse loomine;
* Veebilehe turvalisus;
* SEO ehk kuidas Google otsingus välja tulla;
* Olulisemate moodulite tegemine teenuste lehel;
* Veebilehe analüütika.

 

Meiliturunduse koolituse salvestus

* Kuidas meiliturundusega alustada ja milliseid vigu vältida;

* Kuidas meilihaldusplatvormi seadistada (mailerlite näitel)
* Kuidas luua kampaanialehti kontaktide kogumiseks;
* Kuidas turundusautomaatikat ehitada;
* Kuidas kirjutada läbilöögivõimelisi pealkirju ja luua sisu, mille peale inimesed reageerivad. 

Sinu omaks saab 30-leheküljeline copywritingu e-raamat, kuhu on kokku kogutud väärtuslikud nõuanded, mille abil enda tekstid tööle panna.

Elementor PRO on üks võimsamaid tasulisi WordPressi teemasid.

Üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma kodulehe heaks tööle panna. Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et tulla välja Googles ja olla kasutajasõbralikum.

Shopping Cart
Kodulehe väljakutse VIP pilet (november)
976.00
Scroll to Top