Soodus

Salvestus: Kuidas Google Analyticsi uus versioon enda ettevõtte heaks tööle panna?

Koolituse salvestusele saad juurdepääsu kohe pärast ostu.

Juulis lõpetab Google Analytics 3 (Universal Analytics) andmete kogumise, aga juba praegu on väga hea uus versioon ära seadistada, nii et see hakkaks koguma just sinu ettevõtte jaoks vajalikke andmeid.  Koolitusel keskendume uuele Google Analytics 4 versioonile ja võrdlme Google varasema versiooni ja uue erisusi.

Soeta endale kahetunnine koolituse salvestus, säti ennast mugavalt arvuti taha ja seadista Katrini juhendamisel Google Analyticsi uus versioon.

Nii võid kindel olla, et kogud oma veebilehelt andmeid, mida sul on vaja ja oskad nende andmete põhjal ka õigeid järeldusi teha.

Google Analytics on vahend, mis aitab sul otsuseid teha. Google Analyticsi kaudu saad teada, kas ja millised reklaamid sinu jaoks töötavad. Kuidas käituvad sinu veebilehel külastajad, millised sisulehed on populaarsemad, mida inimesed tegelikult otsivad ja kuhu vajutavad.

Ilma selle infota, kobad pimeduses ja ärikasvu võimalused jäävad avastamata.  

Kuna Google Analytics 4-l on olulised erinevused võrreldes Google Analytics 3-ga, siis mida varem uue versiooniga alustad, seda rohkem jääb sul aega uue platvormi tundmaõppimiseks ja andmete võrdlemiseks.

Koolitusel saad teada: 

 • Kuidas seadistada Google Analytics 4 kontot
 • GA4 erinevused võrreldes varasema versiooniga
 • Kuidas võtta välja GA4 raporteid vajaliku infoga
 • Kuidas ühendada GA4 oma kodulehega

37.00

Koolitaja Katrin Vilimaa-Otsing

Katrin on loonud sadadele Eesti (ja ka välismaa) ettevõtetele edukaid reklaame, seda juba rohkem kui 7 aastat. Ta teab milliseid ämbreid vältida ja kuidas kõige säästlikumalt reklaamiraha kasutada. Umbes nii, et paned sisse 3 eurot aga tagasi saad näiteks 6 eurot. Katrin käib Google ja Facebooki algoritmiga ühte sammu ja annab sulle kahe tunni jooksul edasi oma parimad kogemused. Ta teab, kust ja mida mõõta, selleks et oma digiturunduse tulemusi aina paremaks muuta.

Mida teised öelnud on?

Reedehommikusel 30-minutilisel turundusampsul näitas Katrin, mis on need kõige olulisemad seadistused Google uues versioonis ära teha. Tagasiside osalejate poolt:

Kas sul on vahepeal tunne, et kõike, mida on vaja teha, on liiga palju? Ühel koolitusel räägitakse, kui oluline on kasvatada meililisti, teisel rõhutatakse, kui tähtis on sotsiaalmeedias aktiivne olla. Kolmandal ollakse veendunud, et ilma reklaamita on võimatu uute klientideni jõuda.

Ja kui jõuad koolituselt koju arvuti taha ning proovid õpitut ettevõttes rakendada, 

Sest sa …

… tead küll, et meililist on vajalik, aga ei oska seadistada enda lehele vormi, mille abil meiliaadresse koguda.

… mõistad, et pead kodulehe Facebookiga ühendama, aga ei leia kohta, kuhu piksel sisestada.

… saad aru, et vajad maandumislehte, aga oled segaduses, millist platvormi kasutada.

Sa tead kõike, mida on vaja teha. Aga sa ei tee. Miks?

Sest sa takerdusid tehniliste probleemide taha või sul ei ole piisavat enesekindlust uusi teadmisi praktikasse panna. 

Nii jäävadki koolituselt saadud teadmised rakendamata.

Kuidas saada maksimaalselt koolitustest kasu, nii et uued teadmised tühja ei läheks?

Sul on vaja rohkem kui järjekordset slaidikoolitust!

Sul on vaja, et keegi näitaks praktiliselt ette, kuidas asju tehniliselt teha. Räägiks oma kogemusi ja teiste lugusid, et inspireerida sind uusi asju proovima. 

Meie koolitajad on kõik praktikud, kes tegelevad iga päev sellega, mida nad õpetavad. Nad on meistrid, kes teavad, mida nad räägivad. 

Võta üks lühikoolitus korraga, seedi see korralikult läbi: õpi, korda ja tee järele ning saa meistriks!

 • Kestus on kuni 2 tundi. Koolitus on järelvaadatav kuni kaks aastat. 
 •  Saad ligipääsu mugavasse e-koolituse keskkonda, kust leiad ka vajalikud töölehed ja abistavad materjalid iseseisvaks tööks. 
 • Koolitaja jagab sinuga enda ekraani, et näidata, kuidas ta midagi teeb.
 • Koolitaja jagab oma salajasi nippe ja kiirteid, mis aitavad tal iga päev efektiivne olla.

Lühikoolitused on järelvaadatavad, mis tähendab, et sa ei lähe koju tühjade teadmistega, vaid saad õpitut rakendada. Pane videosalvestis pausile ja tee järele! 

 • Kui sa ei jää koolitusega rahule, maksame ilma põhjust küsimata 100% raha tagasi.
 • Samuti ei pea sa kartma seda, kas see koolitus raiskab sinu aega.  Kui tunned, et koolitus on sinu aega raisanud maksame sulle raha tagasi ja saad tasuta valida endale teise koolituse (samas hinnaklassis).  
 • Salvestame kõiki koolitusi ning laeme need üles mugavasse e-õppe keskkonda. Saad sinna ligipääsu kohe pärast koolitust. Samast keskkonnast leiad ka koolituse juurde kuuluvad töölehed ja lisamaterjalid. 
 • Anname  koolitusel osalejatele kingitusi. Sest meile meeldib üllatada ning ületada ootusi. 
 • Toetav kogukond. Kui koolitusel jääb midagi arusaamatuks või sul tekivad hiljem tegevuse käigus küsimused. Siis saad esitada need Proua Eksperdi turundusabi privaatses Facebooki grupis, märkides ära vastava koolitaja. Ka teised grupi liikmed aitavad sind lahkelt, jagades oma kogemusi. See on grupp, kus küsida võib kõike, sest me kõik õpime. 
Shopping Cart
Salvestus: Kuidas Google Analyticsi uus versioon enda ettevõtte heaks tööle panna?
37.00
Scroll to Top