Salvestus: Kuidas seada välisturu vallutamiseks eesmärke ja valida õige sihtrühm?

Koolituse salvestusele saad juurdepääsu kohe pärast ostu.

Kas oled unistanud uuest välisturust, kuid kardad võtta suurt rahalist ja ajalist riski? Eksport ei ole tegelikult raske ja see viib sinu ettevõtte täiesti uuele tasemele!

Kuidas kiirete ja lihtsate võtetega välisturule minna? Praktik, kellel on 15 aastat kogemust 50+ riigis näitab sulle, kuidas tema seda tavaliselt teeb. Ja hea uudis on see, et kõik on tehtav! Mis on need esimesed sammud, millele keskenduda, et saaksid võimalikult kiiresti ja vähese vaevaga esimeste tulemusteni jõuda? Leila aitab sul fookuse õigesse suunda seada.

Koolitusel saad teada

 • Kuidas teha ettevõttele audit ja kaardistada praegust olukorda
 • Kuidas saada üle hirmust kaugete turgude osas
 • Kuidas analüüsida potentsiaalseid sihtturge
 • Kuidas leida üles oma ettevõtte jaoks kõige tulusam sihtturg

Leila üks tund konsultatsiooni maksab 155 eurot. Nüüd on sul võimalus soetada endale tema kahetunnise koolituse salvestus hinnaga vaid…

75.00

Info koolitaja kohta

 

50+ messi: Leila on osalenud ja viinud ettevõtteid üle 50 messi globaalselt USA-st kuni Jaapanini. Sinna juurde kuulub ka ettevalmistav töö müügi meeskonna ja juhtidega, samuti järeltööd. Uute turgudele kasvamise tulemusena on ettevõtted suutnud oma mahte ja  marginaale kasvatada, mis omakorda on loonud uued võimalused arendustesse.

Kogemused 50+ riigist: Uudishimu õppida ja areneda on toonud talle hulganisti kogemusi USAs, Euroopas, Aasias ja Lähis-Ida riikides. Ta töötas varasemalt välismaiste ettevõtetega ja aitas aastaid Jaapani ettevõtet välisturgudele, kus olid partnerid Brasiiliast Austraaliani- lõi nullist toimivad ärisuhted globaalselt. Leila on aidanud ka mitmeid tuntuid Eesti ettevõtjaid, sealhulgas suurimaid ja väiksemaid eksportijaid nagu Mikskaar, Wiera Nordic Candles, Nurme Looduskosmeetika jne jne.

Nutikas plaan: Üle 15 aasta rahvusvahelist kogemust, kuidas aidata erinevate riikide ettevõtetel oma kliendibaasi laiendada uutele turgudele ning seal edukalt äri kasvatada on teinud Leila nutikaks ja efektiivseks. Ta teab, kuidas muuta oma kogemus praktilisel moel kättesaadavaks ja kasutatavaks sinu äri arendamisel.

 

Kas sul on vahepeal tunne, et kõike, mida on vaja teha, on liiga palju? Ühel koolitusel räägitakse, kui oluline on kasvatada meililisti, teisel rõhutatakse, kui tähtis on sotsiaalmeedias aktiivne olla. Kolmandal ollakse veendunud, et ilma reklaamita on võimatu uute klientideni jõuda.

Ja kui jõuad koolituselt koju arvuti taha ning proovid õpitut ettevõttes rakendada, 

Sest sa …

… tead küll, et meililist on vajalik, aga ei oska seadistada enda lehele vormi, mille abil meiliaadresse koguda.

… mõistad, et pead kodulehe Facebookiga ühendama, aga ei leia kohta, kuhu piksel sisestada.

… saad aru, et vajad maandumislehte, aga oled segaduses, millist platvormi kasutada.

Sa tead kõike, mida on vaja teha. Aga sa ei tee. Miks?

Sest sa takerdusid tehniliste probleemide taha või sul ei ole piisavat enesekindlust uusi teadmisi praktikasse panna. 

Nii jäävadki koolituselt saadud teadmised rakendamata.

Kuidas saada maksimaalselt koolitustest kasu, nii et uued teadmised tühja ei läheks?

Sul on vaja rohkem kui järjekordset slaidikoolitust!

Sul on vaja, et keegi näitaks praktiliselt ette, kuidas asju tehniliselt teha. Räägiks oma kogemusi ja teiste lugusid, et inspireerida sind uusi asju proovima. 

Meie koolitajad on kõik praktikud, kes tegelevad iga päev sellega, mida nad õpetavad. Nad on meistrid, kes teavad, mida nad räägivad. 

Võta üks lühikoolitus korraga, seedi see korralikult läbi: õpi, korda ja tee järele ning saa meistriks!

 • Kestus on kuni 2 tundi. Koolitus on järelvaadatav kuni kaks aastat. 
 •  Saad ligipääsu mugavasse e-koolituse keskkonda, kust leiad ka vajalikud töölehed ja abistavad materjalid iseseisvaks tööks. 
 • Koolitaja jagab sinuga enda ekraani, et näidata, kuidas ta midagi teeb.
 • Koolitaja jagab oma salajasi nippe ja kiirteid, mis aitavad tal iga päev efektiivne olla.

Lühikoolitused on järelvaadatavad, mis tähendab, et sa ei lähe koju tühjade teadmistega, vaid saad õpitut rakendada. Pane videosalvestis pausile ja tee järele! 

 • Kui sa ei jää koolitusega rahule, maksame ilma põhjust küsimata 100% raha tagasi.
 • Samuti ei pea sa kartma seda, kas see koolitus raiskab sinu aega.  Kui tunned, et koolitus on sinu aega raisanud maksame sulle raha tagasi ja saad tasuta valida endale teise koolituse (samas hinnaklassis).  
 • Salvestame kõiki koolitusi ning laeme need üles mugavasse e-õppe keskkonda. Saad sinna ligipääsu kohe pärast koolitust. Samast keskkonnast leiad ka koolituse juurde kuuluvad töölehed ja lisamaterjalid. 
 • Anname  koolitusel osalejatele kingitusi. Sest meile meeldib üllatada ning ületada ootusi. 
 • Toetav kogukond. Kui koolitusel jääb midagi arusaamatuks või sul tekivad hiljem tegevuse käigus küsimused. Siis saad esitada need Proua Eksperdi turundusabi privaatses Facebooki grupis, märkides ära vastava koolitaja. Ka teised grupi liikmed aitavad sind lahkelt, jagades oma kogemusi. See on grupp, kus küsida võib kõike, sest me kõik õpime. 
Shopping Cart
Salvestus: Kuidas seada välisturu vallutamiseks eesmärke ja valida õige sihtrühm?
75.00
Scroll to Top