Salvestus: Kuidas Facebookis tulemusrikkalt reklaamida?

Koolituse salvestusele saad juurdepääsu kohe pärast ostu.

Facebook on paljude ettevõtete jaoks üks peamisi kanaleid, kuidas silmnähtavalt oma müüki suurendada. Kui sina pole Facebookis veel reklaami teinud või oled ainult boost nuppu vajutanud, siis on sulle üks halb, aga ka üks hea uudis.

Hea uudis on see, et sa oled hoidnud tõenoliselt oma raha kokku. Sest teadmatusest on suur oht oma reklaamieelarve lihtsalt tuulde lasta. Halb uudis on see, et sa pole jõudnud oma pakkumisega laiema sihtrühmani ja tulu on seetõttu jäänud saamata.

Aga aitab kehvadest uudistest ja ebamäärastest oletustest. Parem on härjal sarvest haarata, viia ennast kurssi Facebooki viimaste trendidega ja õppida ära, kuidas luua reklaame, mis rohkem kasumit toovad.

Koolitus sisaldab:

 

 • Kahetunnist koolitust, kus Katrin jagab oma ekraani ning näitab, kuidas tema tavaliselt Facebookis reklaame seadistab.
 • Videojuhendit, kuidas seadistada Facebooki piksel oma kodulehele
 • Checkliste Facebookis reklaamimisest ja pikseli seadistamisest
 • Reklaamide kirjutamise kondikava, valemid ja näidised

Kingituseks 30-leheküljeline e-raamat “Kuidas kirjutada veenvaid müügitekste”

85.00

Info koolitaja kohta

Katrin on loonud sadadele Eesti (ja ka välismaa) ettevõtetele edukaid reklaame, seda juba rohkem kui 7 aastat. Ta teab milliseid ämbreid vältida ja kuidas kõige säästlikumalt reklaamiraha kasutada. Umbes nii, et paned sisse 3 eurot aga tagasi saad näiteks 6 eurot. Katrin käib Facebooki algoritmiga ühte sammu ja annab sulle kahe tunni jooksul edasi oma parimad kogemused.

Kas sul on vahepeal tunne, et kõike, mida on vaja teha, on liiga palju? Ühel koolitusel räägitakse, kui oluline on kasvatada meililisti, teisel rõhutatakse, kui tähtis on sotsiaalmeedias aktiivne olla. Kolmandal ollakse veendunud, et ilma reklaamita on võimatu uute klientideni jõuda.

Ja kui jõuad koolituselt koju arvuti taha ning proovid õpitut ettevõttes rakendada, 

Sest sa …

… tead küll, et meililist on vajalik, aga ei oska seadistada enda lehele vormi, mille abil meiliaadresse koguda.

… mõistad, et pead kodulehe Facebookiga ühendama, aga ei leia kohta, kuhu piksel sisestada.

… saad aru, et vajad maandumislehte, aga oled segaduses, millist platvormi kasutada.

Sa tead kõike, mida on vaja teha. Aga sa ei tee. Miks?

Sest sa takerdusid tehniliste probleemide taha või sul ei ole piisavat enesekindlust uusi teadmisi praktikasse panna. 

Nii jäävadki koolituselt saadud teadmised rakendamata.

Kuidas saada maksimaalselt koolitustest kasu, nii et uued teadmised tühja ei läheks?

Sul on vaja rohkem kui järjekordset slaidikoolitust!

Sul on vaja, et keegi näitaks praktiliselt ette, kuidas asju tehniliselt teha. Räägiks oma kogemusi ja teiste lugusid, et inspireerida sind uusi asju proovima. 

Meie koolitajad on kõik praktikud, kes tegelevad iga päev sellega, mida nad õpetavad. Nad on meistrid, kes teavad, mida nad räägivad. 

Võta üks lühikoolitus korraga, seedi see korralikult läbi: õpi, korda ja tee järele ning saa meistriks!

 • Kestus on kuni 2 tundi. Koolitus on järelvaadatav kuni kaks aastat. 
 •  Saad ligipääsu mugavasse e-koolituse keskkonda, kust leiad ka vajalikud töölehed ja abistavad materjalid iseseisvaks tööks. 
 • Koolitaja jagab sinuga enda ekraani, et näidata, kuidas ta midagi teeb.
 • Koolitaja jagab oma salajasi nippe ja kiirteid, mis aitavad tal iga päev efektiivne olla.

Lühikoolitused on järelvaadatavad, mis tähendab, et sa ei lähe koju tühjade teadmistega, vaid saad õpitut rakendada. Pane videosalvestis pausile ja tee järele! 

 • Kui sa ei jää koolitusega rahule, maksame ilma põhjust küsimata 100% raha tagasi.
 • Samuti ei pea sa kartma seda, kas see koolitus raiskab sinu aega.  Kui tunned, et koolitus on sinu aega raisanud maksame sulle raha tagasi ja saad tasuta valida endale teise koolituse (samas hinnaklassis).  
 • Salvestame kõiki koolitusi ning laeme need üles mugavasse e-õppe keskkonda. Saad sinna ligipääsu kohe pärast koolitust. Samast keskkonnast leiad ka koolituse juurde kuuluvad töölehed ja lisamaterjalid. 
 • Anname  koolitusel osalejatele kingitusi. Sest meile meeldib üllatada ning ületada ootusi. 
 • Toetav kogukond. Kui koolitusel jääb midagi arusaamatuks või sul tekivad hiljem tegevuse käigus küsimused. Siis saad esitada need Proua Eksperdi turundusabi privaatses Facebooki grupis, märkides ära vastava koolitaja. Ka teised grupi liikmed aitavad sind lahkelt, jagades oma kogemusi. See on grupp, kus küsida võib kõike, sest me kõik õpime. 
Shopping Cart
Salvestus: Kuidas Facebookis tulemusrikkalt reklaamida?
85.00
Scroll to Top