fbpx
Soodus

Märtsikuu vip pakett

47.00

Vip pilet sobib neile, kes soovivad väljakutsest maksimumi võtta. Vipid saavad kohese ligipääsu boonuskoolitustele, eluaegse litsentsi tasulistele WordPressi tööriistadele ning järelvaatamise õigus mugavas e-keskkonnas kuus kuud.

Vipina saad ligipääsu eraldi e-keskkonda, kust leiad kohe eest kõik tasuta kodulehe tegemise väljakutse koolitused. Jah! Need on juba sinna üles laetud, sa ei pea ootama laupäevani, et teada saada mida teha selleks, et veebileht Google otsingumootoris paremini välja tuleks (SEO).

Samuti on seal boonuskoolitused, nagu näiteks meiliturunduse koolitus, kampaanialehe tegemine jpm.

E-keskkonnast leiad ka varasematel väljakutsetel olnud  külalisesinejate koolitused ning parimad palad, mis aitavad sul oma veebilehte ehitada ja turundada. 

Saad endale kohe supertööriistad, millega veebilehte ehitada. Ja mitte piiratud litsentsi, vaid saad eluaegse litsentsi ühele oma veebilehele:
Astra PRO, on WordPressi üks populaarsemaid teemasid. Seal on ka tasuta versioon, mida kasutame tasuta väljakutsel. Aga PRO lukustab sinu jaoks lahti väga palju kasulikke funktsioone, mille abil saad ehitada näiteks kodulehe päist ja jalust mugavamalt või e-poe lehti kohandada nii nagu soovid. 
Ultimate Addons for Elementor , sisaldab 40+ lisamoodulit, mida tasuta Elementoris ei ole. Lisaks veel 100+ valmiskujundatud lehte ning 200+ sektsiooni. 
Premium Starter Templates sisaldab ka tasulisi kujunduspõhjasid, mis muidu “premium” märgistuse all lukustatud on. 

Tasuta väljakutsel osalejatele on ligipääs koolitustele kuni kuu lõpuni. Vippidele on järelvaatamine kõikidele koolitustele kuus kuud, nii need, mis on tasuta kodulehe väljakutsel kui ka need, mis mõeldud ainult vippidele. 

Üks parimaid tööriistu, mida on võimalik mõne klikiga seadistada ja oma koduleht kiireks muuta Kiire koduleht on kriitiliselt oluline, et tulla välja Googles ja olla kasutajasõbralikum.

Iga väljakutse lõpus toimub meil tagasiside andmine, kus valime välja kümme veebilehte, mis väljakutse ajal on peaaegu valmis saanud. Eelisõiguse tagasiside saamiseks saavad vipid. Tagasiside käigus näitame ja aitame veebilehte veelgi paremaks timmida!

47.00

Shopping Cart
Märtsikuu vip pakett
47.00
Scroll to Top