Soodus

Meiliturunduse strateegia ja seadistamine

120.00

Paljud ettevõtjad kinnitavad: meiliturundus aitab neil teenida 20–30% kogukäibest.

Meiliturunduse seadistamine võib tunduda keeruline ja aeganõudev—eriti kui sul on juba käsil teised projektid. Aga ära muretse! Aitan sul luua esmase lihtsa ja efektiivse strateegia ning saad meiliturunduse enda ettevõtte heaks tööle vaid päevade jooksul.

Aeg on raha, ja me aitan sul mõlemat säästa. Võta ühendust ja paneme koos sinu äri kasvama!

Boonus:

Iga meiliturunduse seadistamise paketi juurde kuulub ka A4 suurusega strateegia soovitus. See annab teile konkreetsed juhised ja näpunäited, mida järgida, et iseseisvalt edasi tegutseda.

Kategooria:

Pärast ostu saad omale e-posti teel kinnituskirja, kus on link, mille kaudu saad broneerida aja esimeseks veebikohtumiseks. Samuti leiad kirjast küsimustiku, mille palun sul enne meie esimest kohtumist ära täita. Siis saame kiiremini asja kallale asuda ja meiliturundusega algust teha!

Protsessi Kirjeldus

Esimesel kohtumisel lepime kokku tegevused ja tähtajad. Näitan kus ja kuidas saad registreerida omale domeeni ja tellida kodulehele majutuse. 

Pärast seda, kui minu poolt on asi tehtud, lepime kokku teise, samuti lühikese kohtumise. Selles etapis annan sulle kõik üle ja näitan 30-minuti jooksul, kuidas saad lehte hallata ja edasi arendada. 

Shopping Cart
Meiliturunduse strateegia ja seadistamine
120.00
Scroll to Top