fbpx

Turundus

Näitan kõiki 3 tulemust

Filter
 • Lisa korvi Quick View

  Salvestus: Kuidas luua brändi visuaale?

  60.00

  Investeering ettevõtte brändi ja selle elementide loomisesse on vajalik, sest esmamulje võib olla määrava tähtsusega. Hästi välja töötatud bränd loob usaldust ja toob tuntust. Küll aga alustava ettevõtjana ei pruugi sul olla nii palju ressursse, et tellida terviklikku brändikujundust. 

  Kas brändi saab ka ise luua? Kas brändi visuaalide loomiseks on vaja kallist tarkvara?

  Koolitusel näitame kuidas loome näidisbrändi sinu silmade all, räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas kasutada loodud brändi elemente Canvas (saadaval nii tasuta kui ka tasulise versioonina). Anname nõu, kuidas ja kust saad leida oma brändile sobivaid värve ja kirjatüüpe ning õpetame, kuidas saad lihtsate vahenditega ettevõttele ühtses stiilis visuaale luua. Lisaks näitab koolitaja, kuidas saad Canvas luua sotsiaalmeedia postituste malle, mida saad korduvalt kasutama hakata.

   

  Seega koolitusel saad teada:

  • Kuidas luua brändile moodboard ja brandboard 
  • Kuidas teha enda ettevõttele logo
  • Kuidas leida ja luua oma ettevõttele sobiv värvipalett 
  • Kuidas valida õiged kirjatüübid
  • Kuidas luua sotsiaalmeedia postituste mallid (story ja feed formaadis)

  See koolitus ei asenda brändistrateegi ega -kujundaja tööd ega ka mitte tema kvaliteeti. Tellides CVI ehk brändiidentiteedi mõnelt agentuurilt võib see maksta tuhandeid eurosid ja selle loomine võib kesta mitu kuud. Meie räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas lihtsate vahenditega olulised brändi elemendid luua – ja seda kõike omal käel.

   

 • Soodus

  Sale! Lisa korvi Quick View

  Kiire edustart ettevõtjale

  380.00

  Programmi eesmärk on aidata sul koostada strateegia ja luua veebileht, mis toob tulemusi.

  Sind juhendavad mentorid, kes on oma ala spetsialistid. Nad aitavad sul luua süsteemi ning ellu viia kõik vajaliku, et saaksid edaspidi ise hakkama.

  Selleks, et juhendajad saaksid anda võimalikult personaalset tuge, siis programm mahutab korraga kuni 15 inimest. 

  Kui soovid tasuda kahes osamakses, siis palun vali “pangaülekanne” ja selgitusse kirjuta “soovin tasuda kahes osamakses”. 

 • Lisa korvi Quick View

  Salvestus: Kuidas seada välisturu vallutamiseks eesmärke ja valida õige sihtrühm?

  75.00

  Koolituse salvestusele saad juurdepääsu kohe pärast ostu.

  Kas oled unistanud uuest välisturust, kuid kardad võtta suurt rahalist ja ajalist riski? Eksport ei ole tegelikult raske ja see viib sinu ettevõtte täiesti uuele tasemele!

  Kuidas kiirete ja lihtsate võtetega välisturule minna? Praktik, kellel on 15 aastat kogemust 50+ riigis näitab sulle, kuidas tema seda tavaliselt teeb. Ja hea uudis on see, et kõik on tehtav! Mis on need esimesed sammud, millele keskenduda, et saaksid võimalikult kiiresti ja vähese vaevaga esimeste tulemusteni jõuda? Leila aitab sul fookuse õigesse suunda seada.

  Koolitusel saad teada

  • Kuidas teha ettevõttele audit ja kaardistada praegust olukorda
  • Kuidas saada üle hirmust kaugete turgude osas
  • Kuidas analüüsida potentsiaalseid sihtturge
  • Kuidas leida üles oma ettevõtte jaoks kõige tulusam sihtturg

  Leila üks tund konsultatsiooni maksab 155 eurot. Nüüd on sul võimalus soetada endale tema kahetunnise koolituse salvestus hinnaga vaid…

Shopping Cart
Scroll to Top