fbpx

Järelvaatamine

Näitan kõiki 2 tulemust

Filter
 • Soodus Sale! Lisa korvi Quick View

  Aprilli järelvaatamise pakett

  21.00
  Hinnanguga 0 / 5

  Järelvaatamise pakett on neile, kellel ei olnud piisavalt aega kodulehe tegemise väljakutses osaleda. Soeta endale võimalus vaadata koolitusi mugavs e-keskkonnas kuni oktoobri lõpuni.

  Vaata rahulikult ja tegutse omas tempos. Paektis on kõik väljakutse jooksul toimunud otseülekannete salvestused + koolitusmaterjalid, mis väljakutse grupis on avaldatud.

  Boonusena leiad sealt ka eelmiste väljakutsete külaliste salvestused, nagu näiteks Timo Porvali “Kodulehe kõige olulisemad elemendid” jpm. põnevat.

 • Soodus Sale! Lisa korvi Quick View

  Maikuu järelvaatamise pakett

  21.00
  Hinnanguga 0 / 5

  Järelvaatamise pakett on neile, kellel ei olnud piisavalt aega kodulehe tegemise väljakutses osaleda. Soeta endale võimalus vaadata koolitusi mugavas e-keskkonnas kuni oktoobri lõpuni.

  Vaata rahulikult ja tegutse omas tempos. Paketis on kõik väljakutse jooksul toimunud otseülekannete salvestused + koolitusmaterjalid, mis väljakutse grupis on avaldatud.

  Boonusena leiad sealt ka eelmiste väljakutsete külaliste salvestused, nagu näiteks Timo Porvali “Kodulehe kõige olulisemad elemendid” ja Vallo Põldaru “SEO koolitus”.

Shopping Cart
Scroll to Top