fbpx

Kujundus

Näitan ainukest tulemust

Filter
 • Lisa korvi Quick View

  Salvestus: Kuidas luua brändi visuaale?

  60.00
  Hinnanguga 0 / 5

  Investeering ettevõtte brändi ja selle elementide loomisesse on vajalik, sest esmamulje võib olla määrava tähtsusega. Hästi välja töötatud bränd loob usaldust ja toob tuntust. Küll aga alustava ettevõtjana ei pruugi sul olla nii palju ressursse, et tellida terviklikku brändikujundust. 

  Kas brändi saab ka ise luua? Kas brändi visuaalide loomiseks on vaja kallist tarkvara?

  Koolitusel näitame kuidas loome näidisbrändi sinu silmade all, räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas kasutada loodud brändi elemente Canvas (saadaval nii tasuta kui ka tasulise versioonina). Anname nõu, kuidas ja kust saad leida oma brändile sobivaid värve ja kirjatüüpe ning õpetame, kuidas saad lihtsate vahenditega ettevõttele ühtses stiilis visuaale luua. Lisaks näitab koolitaja, kuidas saad Canvas luua sotsiaalmeedia postituste malle, mida saad korduvalt kasutama hakata.

   

  Seega koolitusel saad teada:

  • Kuidas luua brändile moodboard ja brandboard 
  • Kuidas teha enda ettevõttele logo
  • Kuidas leida ja luua oma ettevõttele sobiv värvipalett 
  • Kuidas valida õiged kirjatüübid
  • Kuidas luua sotsiaalmeedia postituste mallid (story ja feed formaadis)

  See koolitus ei asenda brändistrateegi ega -kujundaja tööd ega ka mitte tema kvaliteeti. Tellides CVI ehk brändiidentiteedi mõnelt agentuurilt võib see maksta tuhandeid eurosid ja selle loomine võib kesta mitu kuud. Meie räägime lahti brändi loomise protsessi ja õpetame, kuidas lihtsate vahenditega olulised brändi elemendid luua – ja seda kõike omal käel.

   

Shopping Cart
Scroll to Top